Cargo Simulator

Cargo Simulator 2019 Türkiye 1.51 Hile Mod Apk SINIRSIZ PARA

Cargo Simulator 2019 Türkiye

Cargo Simulator 2019 Türkiye 1.51 Hile Mod Apk SINIRSIZ PARA

Cargo Simulator 2019 Türkiye Hileli Olarak Sınırsız Para Seçeneği Sunmaktadır. Oyun Türkiye’nin Yollarında Kargo Taşımaclığı Yapma Olanağı Sunmaktadır Türk Yapımcılar Tarafından Yapılan Başarılı Oyunlardan Biri Diye Biliriz. smSoft Tarafından Yapılan Bu Oyun 1 Milyondan Fazla İndirmeye Sahiptir Sizlerde Simülasyon Türünde Oyunları Seviyorsanız İndirmenizi Kesinlikle Tavsiye Ederim.

İyi Oyunlar Yarenler.

 

HİLE MOD İNDİRME 

1000 Downloads

 

1.Cargo-simulator-2019-turkey-v1-51-mod-.apk yı yukarıda verilen linklerden indirebilirsiniz.Cargo Simulator 2019 Türkiye 1.51 Hile Mod Apk SINIRSIZ PARA HİLEMİZDE aşşağıdaki özellikler mevcuttur.

1.Sınırsız Para Hilesi Vardır.

cargo simulator 2019 türkiye hile ile ilgili görsel sonucu

1.Cargo-simulator-2019-turkey-v1-51-modapk Adlı Apk Dosyasını Kurarak Oyuna Giriş Yapabilirsiniz.

TagsCargo Simulator 2019 Türkiye 1.51 Apk, Cargo Simulator 2019 Türkiye 1.51 Hileli Apk, Cargo Simulator 2019 Türkiye 1.51 Mods Apk

 

cargo simulator 2019 türkiye hile ile ilgili görsel sonucu

 

Cargo Simulator 2019: Türkiye Açıklaması

Cargo Simulator 2019: Türkiye oyunu gerçek Türkiye haritası üzerinde tüm şehirleri içeren ve ölçeklenmiş yollar kullanılarak hazırlanan ilk tırcılık simulasyonudur.

Bu oyun ile uçsuz bucaksız bir haritada çeşitli yükler ve çekiciler ile taşımacılık deneyimi yaşayacaksınız. Yapacağınız her teslimat ile bütçenizi artırın ve yeni çekicilere sahip olun.

Ankara’da başlayacağınız bu maceraya, Edirne’den Ağrı’ya, Adana’dan Sinop’a Türkiye’nin tüm şehirlerinde devam edebileceksiniz.

Oyun, içerdiği gerçekçi tır ve kamyon modelleri ve gelişmiş fizik motoru ile size harika bir şöforlük deneyimi yaşatmak üzere geliştirilmiştir.

Tır sürme deneyiminiz sırasında karşılaşacağınız galerilerden beğendiğiniz tır çekicileri satın alabilirsiniz.

Ekskavatör, yükleyici, dozer gibi iş makinaları, çimento, inşaat malzemeleri, gıda ve akaryakıt tankeri gibi birçok yük çeşidini taşıyacağınız görevler bulunmaktadır.

Bu tır simülasyonda, trafik ortamındaki diğer araçlara dikkat etmeniz ve yükünüzü hasarsız şekilde teslim etmeniz istenmektedir. Yapacağınız kazalar, kazancınızdan kesinti yapılmasına sebep olur.

Cargo Simulator 2019: Türkiye, gelecekte de heyecan verici yeniliklerle gelişimini sürdürecektir.

Etiketler

Ramazan Şerif

Selamun Aleyküm Adım Ramazan Şerif Akbuz. Bilişime olan merakım ortaokul yıllarımda başladı.7.Sınıfta Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı aracılığı ile girdiğim Legorobot yarışmasında Türkiye de ilk 20 ye girdik.Bilişime olan heyecanım lise yıllarımda da devam etti.Liseyi Veritabanı Programcılığı bölümünde okudum.Matematiğim zayıftı bende 2 yıllık Omü bilgisayar programcılığına geçiş yaptım.Okulu başarıyla bitirdim.2 Yıldır bir yandan Freelance olarak çalışıyor , bir yandanda iş arıyorum.Bakdım olacağı yok birazda kendimi geliştirme kararı aldım.DGS ile Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliğine geldim.Maceranın devamında bir baltaya sap olabilmek dileğiyle "Zaman zam anıdır Gülüşüme sende gül üşüme"

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: