Cafe Racer v1.081.51 MOD APK – PARA HİLELİ Güncel Hile

 Cafe Racer v1.081.51 MOD APK – PARA HİLELİ Güncel Hile
Okunuyor Cafe Racer v1.081.51 MOD APK – PARA HİLELİ Güncel Hile

Güncel 2020-05-31 16:11:25 Cafe Racer v1.081.51 MOD APK – PARA HİLELİ hilesi

Cafe Racer v1.081.51 PARA HİLELİ APK, motosiklet sürme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını PiguinSoft firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız motosiklet ile bulunduğunuz uzun yollar üstünde daima ileri doğru gitmek, kaza yapmadan yüksek puanlara ulaşmaktır. Cafe Racer içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm motosikletleri satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Hızlı motosikletler, yoğun trafik, farklı şehirler ve dahası sizleri bekliyor. Cafe Racer v1.081.51 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanabilmektedir. Cafe Racer Play Store’da 105.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : oyun içinde paranız harcadıkça artar. (ucuz fiyatlı ürünlerden başlayın bu sayede paranızı artırıp daha pahalı satın alımları yapabilirsiniz.)

Cafe Racer v1.081.51 MOD APK İNDİR – 51MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Cafe Racer v1.081.51 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Cafe Racer 1.081.51 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsızlık Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.