Bus Simulator : Ultimate 1.2.8 Hileli Mod Apk İndir(1.2.8)

 Bus Simulator : Ultimate 1.2.8 Hileli Mod Apk İndir(1.2.8)
Okunuyor Bus Simulator : Ultimate 1.2.8 Hileli Mod Apk İndir(1.2.8)

Güncelleme Tarihi 26 Nisan 2020

Bus Simulator : Ultimate oyunu kendi kategorisindeki oyunların en iyisi olduğunu söyleyebilirim. Zuuks Games tarafından yapılan bu oyunda yapacağınız iş isminden de anlaşılabileceği gibi otobüsünüzle şehirler arası yolculuk yapmak olacak. Oyunu iyi yapan kısım gerçekten kendisine bağlaması, örneğin bir yandan yolcularla uğraşırken diğer yandan gittiğiniz şehrin güzelliklerini izleyerek aracınızı kullanıyor ve onları gerektiği yere kadar götürüyorsunuz. Önce girdiğiniz gibi şirketinizi oluşturarak bunun logosundan adına kadar her şeyini belirledikten sonra işlere başlıyorsunuz.

Siz bir sefer başlatıyorsunuz ve bu sefere bilet alımı bittikten sonra yolcuları almaya gidiyor ve onları gitmek istedikleri yere kadar taşıyarak otobüs şöförlüğü yapıyorsunuz bir yandan da. Para kazandıkça şirketinizi büyülterek daha büyük gelirler elde edebiliyorsunuz fakat biz bu şekilde uğraşmamanız için sizlere Bus Simulator hileli apkyı sunuyoruz. Bu sayede dilediğiniz her şeyi yapabilirsiniz para hilesi ile ve bütün masraflardan kurtulabilirsiniz.

bus simulator ultimate hile mod apk
 Bus Simulator Ultimate Mod Apk | Güncel Hile | Otobüs Simulator [2020]

OKUNUYOR Bus Simulator Ultimate Mod Apk | Güncel Hile | Otobüs Simulator [2020]

Screenshots

Otobüs Simulator Ultimate Apk İndir –Full Para Hilesi 

Bus Simulator Ultimate ile şehirler arası seyahat yapacağınız oynaması çok eğlenceli bir simülasyon oyunudur. güncellenmiş yeni sürümü içine eklenmiş bir çok bilhassa; kurduğunuz otobüs şirketini büyütmek için İstanbul-Ankara-İzmir otoban hattı dahil olmak suretiyle bir fazlaca şehre yolculuk yapacak. yolcularınızı memnun kalmasını sağlayarak.yöneticisi olduğunuz bayinizi büyütmeye çalışacaksınız. 4.1 ve üstü cihazlar için uyumlu, size otobüs sürme deneyim sunan Bus Simulator Ultimate oyununu sunduğumuz bağlantılardan indirip derhal oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar. bus simulator ultimate apk hile

Siz bir sefer başlatıyorsunuz ve bu sefere bilet alımı bittikten sonrasında yolcuları almaya gidiyor ve onları gitmek istedikleri yere kadar taşıyarak otobüs şöförlüğü yapıyorsunuz bir taraftan da. Para kazandıkça şirketinizi büyülterek daha büyük gelirler elde edebiliyorsunuz ama bizler bu şekilde uğraşmamanız için sizlere Bus Simulator hileli apkyı sunuyoruz. Bu sayede istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz para hilesi ile ve tüm masraflardan kurtulabilirsiniz. Keyifli oyunlar !

Otobüs Simulator : Ultimate’taki otobüs çeşitlerinden dilediğini seçebilirsin. Otobüs Simulator : Ultimate’taki tek amacın otobüs kullanmak değil. Yol süresince yolcuların gerekseme ve isteklerini de dikkate alman koşul. Yol süresince karşına çıkan dinlenme tesislerinde durakla ve yolcularının gereksinimlerini gidermelerine yardım et. Yolcuların binmesini istediğin durumlarda kapılarını aç ve binmelerini sağla. Unutma, yolcularını ne kadar sevinçli edersen, onlardan o denli iyi puanlar alabilirsin. Otobüs Simulator: Ultimate ile, ayrıntılı bir sürüş tadı yaşayacaksın. Yolda giderken sıkıldın mı? Oyundaki yüzlerce radyo istasyonundan dilediğini seçebilir ve eğlenceli müziklerle yola devam edebilirsin. Destinasyonuna daha erken bir halde ulaşmak istemez misin? Bu halde paralı yolları kullan ve varacağın yere daha süratli git. Realist hava durumu değişimleriyle hava şartlarıyla savaşım et. Her sürüş deneyiminde olduğu şeklinde bu deneyimde de trafik olacak. Düz otobanda gitmek bunaltıcı mı? Ara yollara sap ve köylerden geç. Otobüs Simulator : Ultimate, tamamen Türkçe ve fazlaca eğlenceli bir oyun. Bus Simulator Ultimate Hile Mod Apk BlueStacks 4 Android emülatörüyle PC yahut MAc’le oyna ve daha eğlenceli bir tecrübe yaşa!

İNDİR

bus simulator ultimate apk hile

ETİKETLERBUS SİMULATORBUS SİMULATOR SINIRSIZ ELMAS VE PARA HİLESİBUS SİMULATOR ULTİMATEBUS SİMULATOR ULTİMATE HİLEBUS SİMULATOR ULTİMATE MODBUS SİMULATOR ULTİMATE MOD APK HİLESİOTOBÜS SİMULATOR ULTİMATE HİLE MOD APK

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.