AccessASP.NETC#

Basit ASP.NET Otel Rezervasyon Sistemi Access Veritabanı (Kaynak Kod- Proje Dosyası)

Selamun aleyküm arkadaşlar , herkes gibi asp.nete ilk başladığımda bende projeler geliştirdim.Bunlardan biride ASP.NET Otel Rezervasyon Sistemi oldu, şimdi pek işime yaramıyor.Belki asp.nete yeni başlayacak arkadaşlar için faydalı olur.Sitede bariz hata olarak master page kullanılmamiştir.Tablolama elle yapılmıştır.Çok zorlanmıştım 🙂 Şimdi böyle değil MVC çok daha iyi geliyor. Umarım faydalı olur !

ASP.NET Otel Rezervasyon Sistemi Access Veritabanı

 

Açık Kaynak Kod Projelerimizi ilk olarak facebook grubumuzda paylaşacağız bundan sonra takip ederek ilk önce projelerden siz haberdar olabilirsiniz.

https://www.facebook.com/groups/yazilimegitimdestek/

VİDEOSU

Proje İndirme Linki (Reklamsız) 

Otel rezervasyon sistemini İndir

Rica : Sitemiz için adblock tarzı reklam önleme yazılımlarını kapatarak destek olabilirsiniz.

ASP.NET Otel Rezervasyon Sistemi Örnek Kodları

 

Proje başlangıç seviyesidir çokça eksik vardır YİNEDE ihtiyacı olan olabilir ? şimdiden alıp kullanan varsa hayırlı olsun destek için adsense reklamlarına tıklayabilir , yada herhangi hoşunuza giden bir makalemi paylaşabilirsiniz.İhtiyacınız olan konularıda bildirirseniz bu konularda da makale desteği sağlayabilirim.

Diğer yazılım makalelerimiz için

http://ramazanakbuz.com/category/soft/

 

http://www.vizztag.com

Etiketler

Ramazan Şerif

Selamun Aleyküm Adım Ramazan Şerif Akbuz. Bilişime olan merakım ortaokul yıllarımda başladı.7.Sınıfta Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı aracılığı ile girdiğim Legorobot yarışmasında Türkiye de ilk 20 ye girdik.Bilişime olan heyecanım lise yıllarımda da devam etti.Liseyi Veritabanı Programcılığı bölümünde okudum.Matematiğim zayıftı bende 2 yıllık Omü bilgisayar programcılığına geçiş yaptım.Okulu başarıyla bitirdim.2 Yıldır bir yandan Freelance olarak çalışıyor , bir yandanda iş arıyorum.Bakdım olacağı yok birazda kendimi geliştirme kararı aldım.DGS ile Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliğine geldim.Maceranın devamında bir baltaya sap olabilmek dileğiyle "Zaman zam anıdır Gülüşüme sende gül üşüme"

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: