Apple TV Plus, orijinal çocuk içeriğini yeni fragmanlarda sergiliyor #teknoloji

 Apple TV Plus, orijinal çocuk içeriğini yeni fragmanlarda sergiliyor
 #teknoloji
Okunuyor Apple TV Plus, orijinal çocuk içeriğini yeni fragmanlarda sergiliyor #teknoloji

Apple TV Plus, 1 Kasım’da “Emmy potansiyeli” çığlık atan, parlak görünümlü, yıldızlarla süslenmiş orijinal bir dizi ile gelecek, ancak çocuklar için gösteriler de olacak. Şirket ilk üç çocuğunun gösterileri için yeni fragmanlar yayımladı: Uzayda Snoopy, Yardımcılar, ve Hayalet Yazıcı.

Bunlar, gösteriler için ilk fragman değil, ancak Apple’ın ek görünümler sunarak hizmetin lansmanı için potansiyel TV Plus abonelerini atmaya çalıştığı açık. Birincisi, Charlie Brown’ın bir basın bültenine göre 12 kısa film dizisinde sevimli köpeğini içeriyor. Snoopy sonunda NASA ile astronot olma hayalini gerçekleştirdi ve zamanını alarak geçirdi. Uluslararası Uzay İstasyonu'nun komutası, Ay'ı keşfediyor ve çok daha fazlası.

Hayalet Yazıcı perili bir kitapçıdaki hayaletin neden kurgusal karakterleri gerçek dünyaya bıraktığını anlamak için bir araya gelen dört arkadaşı takip ediyor. Orijinal olarak Susam Atölyeleri'nde hayal edilen 1992 serisinin bir tekrarı. Her bölüm, klasik romanlar ve DJ Machale ve Kwame Alexander gibi yazarlar tarafından yaptırılan yeni eserler de dahil olmak üzere bir literatüre dayanıyor.

Helpsters üreticilerinin canlı bir aksiyon gösterisi Susam Sokağı okul öncesi çocuklara yöneliktir. Şov, Cosy ve “yardımcıları” takip ederek problemleri çözmeyi seven bir canavar ekibini takip ediyor. Apple’ın, “parti planlama, dağa tırmanma ya da sihir numarası yapma” gibi sorunların bazılarını tanımlayan gösterisinin açıklamasına dayanarak hiçbir sorun çok küçük değil.

Her üç gösteri de 1 Kasım'da Apple TV Plus ile birlikte başlayacak. Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon’s dahil olmak üzere lansman sırasında dokuz orijinal olacak Sabah Şovu, Jason Momoa’nın Görmekve Ronald D. Moore’un Bütün insanlık için. Apple TV Plus ayda 4.99 dolara mal olacak, ancak iPhone, iPad veya MacBook gibi bir Apple donanımı satın alan kişiler bir yıl ücretsiz alacaklar.


Haberin Kaynak Linki

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.