[ad_1] Aktüel 2020-01-25 19:35:57 3DTuning v3.2.20 MOD APK – KİLİTLER AÇIK hilesi

3DTuning v3.2.20 KİLİTLER AÇIK APK, tasavvur, modifiye ve otomobillere ilgisi olan hocalarım için aktüel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını 3DTuning firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız seçtiğiniz arabayı kafanızdaki görüntüsüne nazaran modifiye etmek ve göze çarpan hale getirmektir. 3DTuning içerisinde yaşanmış olan genel kısıtlamalardan ötürü MOD APK şu demek oluyor ki reel parayla satılan bütün çalgı ve özelleştirme paketlerinin kilidi aleni halde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, otomobilleri arzu ettiğiniz şeklinde modifiye edebilirsiniz. Yüzlerce değişebilir parça, hepsi reel markalarda – modellerde otomobiller, ayrıntılı tertip sistemi ve dahası sizleri bekliyor. 3DTuning v3.2.20 sürümünde araçlar için tertip yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 3DTuning Play Store’da 205.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Sahneler

3DTuning v3.2.20 MOD APK İNDİR – 97MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

3DTuning v3.2.20 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş tecrübe edelim.

3DTuning 3.2.20 hile apk : oyun içerisindeki reel parayla satılan bütün araçların, malzemelerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkındaki

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üstünden dosya indirirken birtakım web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek veya en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz kafi olacaktır. (ek olarak yedek bağlantıları de kullanabilirsiniz)

dosya indirme problemi için


Bilgilendirme 2 : Ara ara “Meçhul bir hata sebebiyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” yanlışı alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip yeniden kontrol edin, 1-2 kere denedikten sonrasında indirme adım atar.

Bilgilendirme 3 : Birtakım cihazlarda “Dosya Açılamıyor” yanlışı alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler ya da download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

[ad_2]
Reklamlara Sabredin Taciz Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

[ad_2]

Bir Cevap Yazın

Menü
%d blogcu bunu beğendi: