Hileleri

Zombie Combat Simulator 1.3.1 Apk Mod + OBB Informasyon Aktüel hile mobil hile

Zombie Combat Simulator 1.3.1 Apk Mod + OBB Informasyon Aktüel hile mobil hile 2019-11-16 20:13:51

Zombie Harp Simülatörü 1.3.1 Apk Mod + OBB Verileri bir simülasyon android oyunudur

Son sürümü indir Zombi Harp Simülatörü Apk Mod + OBB Veri İçin Android direkt bağlantılı

Özellikler:

1. Oluşturma Parasız: Sanal modda, herhangi bir yerde birimleri oluşturabilir ve silahlarına, hasara direnme, esenlik, hareket hızı, birtakım AI davranışları vb.

2. Kaide değişimleri: Askerleri ve zombileri otomatikman yaratabilecek birim yetiştirme sistemi şeklinde oyunun kurallarını değiştirebilirsiniz. Vakit oyunu, zafer ve yenilgi koşulları, zombi enfeksiyonu vb. Kısacası, basitçe kuralları değiştirerek oyunu büyük bir değişim yapabilirsiniz. Doğal ki, bunu kendi başınıza yapmak istemiyorsanız, size evvelde oynamak için evvelde belirlenmiş yollar da veriyorum;

3. Üçüncü Kişi Nişancı: Bir asker yaratabilir ve onu hareket ettirmek, hedef almak ve ateş etmek için denetim edebilirsiniz;

4. Oldukca oyunculu: Başkalarıyla çevrimiçi olarak oynayabilir ya da WIFI router üstünden arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

Zombi Savaş Simülatörü Apk Mod

Zombi Harp Simülatörü Apk Mod + OBB Veri

Zombi Savaş Simülatörü Apk Mod

Zombi Harp Simülatörü Apk Mod + OBB Veri

Direktif yükleyin:

  1. APK android cihazınıza kurun.
  2. com.illusiveray.zcs Klasöre kopyalayın android / obb
  3. Oyuna girin ve keyfini çıkarın
  4. DLandroid'i hatırlayın 🙂

Ne var ne yok:

– Enfeksiyon modu geri döndü;
– Hata düzeltmeleri;

Google Oyun


HİLE İNDİRME LİNKİ

Etiketler

Ramazan Şerif

Selamun Aleyküm Adım Ramazan Şerif Akbuz. Bilişime olan merakım ortaokul yıllarımda başladı.7.Sınıfta Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı aracılığı ile girdiğim Legorobot yarışmasında Türkiye de ilk 20 ye girdik.Bilişime olan heyecanım lise yıllarımda da devam etti.Liseyi Veritabanı Programcılığı bölümünde okudum.Matematiğim zayıftı bende 2 yıllık Omü bilgisayar programcılığına geçiş yaptım.Okulu başarıyla bitirdim.2 Yıldır bir yandan Freelance olarak çalışıyor , bir yandanda iş arıyorum.Bakdım olacağı yok birazda kendimi geliştirme kararı aldım.DGS ile Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliğine geldim.Maceranın devamında bir baltaya sap olabilmek dileğiyle "Zaman zam anıdır Gülüşüme sende gül üşüme"

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: