Hileleri

Yıldız Wars Galaxy of Heroes 0.17.495380 Apk Mod Aktüel hile mobil hile

Yıldız Wars Galaxy of Heroes 0.17.495380 Apk Mod Aktüel hile mobil hile 2019-12-04 20:27:11

Heroes of Yıldız Wars Galaxy 0.17.495380 Apk Mod bir Aksiyon Android Oyunudur

Parasız indir son sürüm Kahramanların Star Savaşları Gökadası Apk Mod direkt bağlantılı Android için

Her dönemden Luke Skywalker, Han Solo, Darth Vader ve ötekiler şeklinde en sevdiğiniz Yıldız Wars karakterlerini toplayın – sonrasında rakiplerinizi epik, RPG seçimi bir harpte fethedin. Kuvvetli ekipler kurun ve galaksideki en efsanevi çarpıcı söz olmak için ikonik konumlarda savaşlar kazanmak için en iyi stratejiyi oluşturun. Ek olarak, Yıldız Wars ™: The Force Awakens ™ 'den Rey ve Kylo Ren şeklinde yeni karakterlerin kilidini açabilir ve bu tarz şeyleri ekibinize ekleyebilirsiniz!

Kahramanların Yıldız Savaşları Gökadası

“Görsel olarak çarpıcı ve adrenalin pompalayan Yıldız Wars ™ müziğiyle, Galaxy of Heroes, franchise fanatikleri için bir oyun olmalı” (USA Today)

“Yıldız Wars ™: Kahramanların Gökadası, 2015'in en mühim oyunumuz.” – Pocket Gamer

“Bütün Yıldız Wars deneyimi süresince bir tur şeklinde…” – AppTrigger

“… Son hafızada mobil cihazlar için piyasaya sürülecek en iyi Yıldız Wars oyunu.” – Gamezebo

ULTIMATE EKİBİNİZİ YARATIN
Star Savaşları evrenindeki kahramanlar ve öteki kişiliklerle kuvvetli ve karanlık yan takımlar oluşturun. Daha ilkin asla olmadığı şeklinde kadro kurmak için stratejik seçimler yapın ve parasız kabiliyetleri olan karakterler seçin!

TOPLA ICONIC HEROES
Özgün trio ve prequel filmlerden karakterleri toplayın, Yıldız Wars ™: Klon Savaşları ™ ve Yıldız Wars İsyancıları ™ şeklinde animasyonlu TV şovları ve hatta Yıldız Wars: The Force Awakens!

TREN GÜÇLÜ ŞAMPİYONLARI
Taktik kararlar verin ve kahramanlarınızı hasarlarını arttırmak için kuvvetli donanımlarla donatın. Takımınızı canlandırmak için hususi önder yeteneklerin kilidini açın ve Darth Sidious’ın Force Lightning’i, Chewbacca’nın Wookiee Rage ve daha fazlası şeklinde hareketleri özgür bırakın.

STRATEJİ ANA
Fazlaca uzak olmayan bir kantinde galaktik holojide ustalaşırken, epik savaşlarda rakipleri yenmenin heyecanını hissedin. Kahramanların Squad Cantina Savaşları ve galaktik büyüklük için PvP Squad Arenası'ndaki öteki mangaları ele koymak için kuvvetli saldırıları ve benzersiz kabiliyetlerini geliştirmeleri gerekecek. Toplamak ve fethetmek için nihai stratejiyi oluşturun.

MEVCUT YERLERDE MÜCADELE
Hoth, Bespin, Tatooine, Coruscant ve ötesinde epik görevleri tamamlayın. Gün ışığı ve karanlık taraf kampanyalarında oynamak için hususi karakterlerin kilidini açın.

Ne var ne yok :

Şimdi Relic Amplifikatörleri tanıtıyoruz! Bu güncellemede şunları yapabilirsiniz:

• Karakterlerini güçlendirirken galaksinin her tarafınca benzersiz silahlar ve eşyalar topla
• Grant Stat, cenk ve büyük güç artışlarında daha iyi tanımlanmış “roller” kurmak için Relic Amplifikatörlerle güçlendiriyor
• İlk defa, Scavenger ile yepyeni mamüller kurmak için mevcut donanımınızı kullanın

Güncelleme ek olarak birkaç performans optimizasyonu ve düzeltmesi yer ediniyor. Oynadığınız için teşekkürler!

Mod 1
Bu oyun enerjiyi çoğaltmak için direkt tıklama becerilerini beklemeden müddetsiz enerjiyi değiştirir. Not: Oyunun sağ alt köşesindeki ikinci kabiliyet.


HİLE İNDİRME LİNKİ

Etiketler

Ramazan Şerif

Selamun Aleyküm Adım Ramazan Şerif Akbuz. Bilişime olan merakım ortaokul yıllarımda başladı.7.Sınıfta Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı aracılığı ile girdiğim Legorobot yarışmasında Türkiye de ilk 20 ye girdik.Bilişime olan heyecanım lise yıllarımda da devam etti.Liseyi Veritabanı Programcılığı bölümünde okudum.Matematiğim zayıftı bende 2 yıllık Omü bilgisayar programcılığına geçiş yaptım.Okulu başarıyla bitirdim.2 Yıldır bir yandan Freelance olarak çalışıyor , bir yandanda iş arıyorum.Bakdım olacağı yok birazda kendimi geliştirme kararı aldım.DGS ile Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliğine geldim.Maceranın devamında bir baltaya sap olabilmek dileğiyle "Zaman zam anıdır Gülüşüme sende gül üşüme"

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: