Hileleri

Yıldız Diffusion v1.0.6 MOD APK – MEGA HİLELİ Aktüel Hile

Aktüel 2020-03-26 18:24:46 Yıldız Diffusion v1.0.6 MOD APK – MEGA HİLELİ hilesi

Yıldız Diffusion v1.0.6 HİLELİ APK, serüven, aksiyon ve yaratıklar karşı savaşım oyunlarını seven hocalarım için aktüel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını CELAD INTERNATIONAL CORP stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz karanlık tesis içerisinde yaratıklara karşı savaşım etmek, görevleri tamamlamak ve kızınıza bulmaktır. Yıldız Diffusion içerisinde yaşanmış olan genel zorluklardan ötürü MOD APK kısaca satın alma hileli olarak sunuyorum bu sayede bütün silahlara haiz olup, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Değişik silahlar, saldırgan yaratıklar, zor görevler ve dahası sizleri bekliyor. Yıldız Diffusion v1.0.6 sürümünde ipucu sistemi eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Yıldız Diffusion Play Store’da 41.99TL’dir.

Oyunumuzdan Sahneler

BİLGİLENDİRME : hileyi sorunsuz kullanabilmek için kurulum kısmındaki açıklamaya dikkat ediniz.

Yıldız Diffusion v1.0.6 MOD APK İNDİR – 391MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Yıldız Diffusion v1.0.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş deneyelim.

Yıldız Diffusion 1.0.6 hile apk : oyun içerisinde reel parayla satılan bütün ürünlere haiz olabilirsiniz, satın alma butonlarına basmanız yeterlidir. (reel satın alım işlemleriyle hiç bir bağlantısı yoktur)

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Ile alakalı

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üstünden dosya indirirken birtakım web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek veya en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz kafi olacaktır. (ek olarak yedek bağlantıları de kullanabilirsiniz)

dosya indirme problemi için


Bilgilendirme 2 : Ara ara “Meçhul bir hata sebebiyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” yanlışı alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip yeniden kontrol edin, 1-2 kez denedikten sonrasında indirme adım atar.

Bilgilendirme 3 : Birtakım cihazlarda “Dosya Açılamıyor” yanlışı alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler ya da download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsız etme Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Etiketler

Ramazan Şerif

Selamun Aleyküm Adım Ramazan Şerif Akbuz. Bilişime olan merakım ortaokul yıllarımda başladı.7.Sınıfta Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı aracılığı ile girdiğim Legorobot yarışmasında Türkiye de ilk 20 ye girdik.Bilişime olan heyecanım lise yıllarımda da devam etti.Liseyi Veritabanı Programcılığı bölümünde okudum.Matematiğim zayıftı bende 2 yıllık Omü bilgisayar programcılığına geçiş yaptım.Okulu başarıyla bitirdim.2 Yıldır bir yandan Freelance olarak çalışıyor , bir yandanda iş arıyorum.Bakdım olacağı yok birazda kendimi geliştirme kararı aldım.DGS ile Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliğine geldim.Maceranın devamında bir baltaya sap olabilmek dileğiyle "Zaman zam anıdır Gülüşüme sende gül üşüme"

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: