Yıldız Diffusion v1.0.2 MOD APK Aktüel Hile

 Yıldız Diffusion v1.0.2 MOD APK Aktüel Hile
Okunuyor Yıldız Diffusion v1.0.2 MOD APK Aktüel Hile

Aktüel 2020-02-07 19:30:58 Yıldız Diffusion v1.0.2 MOD APK hilesi

Yıldız Diffusion v1.0.2 MOD APK, aksiyon, serüven ve silahlı oyunları seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını CELAD INTERNATIONAL CORP firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş icra eden sürükleyici oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz karanlık dünya içerisinde mutasyona uğramış insanlara karşı savaşım etmek, görevleri tamamlamak ve yitik kızınızı bulmaktır. Yıldız Diffusion içerisinde yaşanmış olan genel zorluklardan ötürü MOD APK kısaca satın alma hileli olarak sunuyorum bu sayede bütün silahlara haiz olup, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Tehlikeli yaratıklar, değişik silahlar, karanlık oyun dünyası ve dahası sizleri bekliyor. Yıldız Diffusion v1.0.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Açılması ihtiyaç duyulan kapılar, kafa yoran şifreler, ortama uyan müzikler parmaklarınızın ucunda olacaktır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Yıldız Diffusion Play Store’da 41.99TL’dir.

Oyunumuzdan Sahneler

BİLGİLENDİRME : hileyi sorunsuz kullanabilmek için kurulum kısmındaki açıklamaya dikkat ediniz.

Yıldız Diffusion v1.0.2 MOD APK İNDİR – 386MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Yıldız Diffusion v1.0.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş tecrübe edelim.

Yıldız Diffusion v1.0.2 hile apk : oyun içerisinde reel parayla satılan bütün ürünlere haiz olabilirsiniz, satın alma butonlarına basmanız yeterlidir. (reel satın alım işlemleriyle hiç bir bağlantısı yoktur)

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Ile alakalı

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üstünden dosya indirirken birtakım web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek veya en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz kafi olacaktır. (ek olarak yedek bağlantıları de kullanabilirsiniz)

dosya indirme problemi için


Bilgilendirme 2 : Ara ara “Meçhul bir hata sebebiyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” yanlışı alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip yeniden kontrol edin, 1-2 kere denedikten sonrasında indirme adım atar.

Bilgilendirme 3 : Birtakım cihazlarda “Dosya Açılamıyor” yanlışı alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler yahut download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Taciz Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.