[ad_1]

Jake hala dışarıda, yani bu hafta yine sinema sanatı üzerine kafa yormaya çalışan düşüncelerime kapılmıştınız. Bu hafta hiç film izlemedim, bu yüzden bu zamanı kitapların büyük bütçe uyarlamaları hakkında konuşmak için kullanacağım – özellikle de sevdiğim kitaplar.

Sonrası-Harry Potter bomba, gezegendeki her popüler kitap dizisinin filme çekildiğini hissettim. Bunlardan bazıları (Açlık Oyunları, alaca karanlık, Da Vinci Şifresi kitaplar) iyi yaptı. Çok (Altın Pusula, Ender'in Oyunu, Percy Jackson, Kara kule, Verici, Ölümcül oyuncaklar, Eragon, Spiderwick Günceleri, Arayıcının Efsanesi, Karanlık Yükseliyor, Bir dizi Talihsiz Olay, vs.) yapmadı.

Ama sonradanGame of Thrones dünya, bir sonraki büyük hit için edebiyatın yıllarını benimsemek isteyen yeni bir stüdyo dalgası görüyoruz. Netflix, oyuncu kadrosunu açıkladı Gölge ve Kemik, bu hafta Leigh Bardugo’nun kitaplarına dayanarak. Amazon'un Zaman Tekerleği şovun ilk tablosu okundu. HBO’nun Karanlık Malzemeleri (başarısız filmden sonraki ikinci deneme) harika bir fragman oldu. Belki bunların hepsi de çökecek ve yanacaktır. Ancak daha düşünceli görünen bu yaklaşımların başarılı olacağını umuyorum çünkü bu kitapların hepsini seviyorum.

Bu haftadan itibaren 12 fragmanı kontrol et.

Yırtıcı kuşlar

2016’daki berbatlıktan çıkıyor İntihar Kadro, Yırtıcı kuşlar Margot Robbie’nin Harley Quinn’i eski paraşütlerinden (Jared Leto’nun … Joker’in kendine has tuttuğu) kurtulduğunu ve kendi kadın anti-kahramanlarından oluşan bir ekiple birlikte çalıştığını görüyor. 7 Şubat 2020’de çıkacak.

Kral’ın Adamı

İçin ilk fragman Kingsman prequel beni bunun için biraz tedirgin bıraktı, ancak en son önizlemede daha fazlası var. Orijinalleri çok eğlenceli hale getiren casusluk hevesinden çok daha fazlası var. 14 Şubat 2020’de çıkacak.

1917

Bu benziyor Dunkirk Sam Mendes (2015’in James Bond gerilim filminden bu yana ilk filmi) hayalet). Açıkçası, muhtemelen onunla çalışabilirim. Başka bir şey değilse, film kesinlikle harika görünüyor. 25 Aralık'ta çıkacak.

Beyler

Son birkaç filmi King Arthur iddiaları ve Disney'in yeniden hatırlatması dahil garip yerlere gittikten sonra, Guy Ritchie en iyi yaptığı şeye geri döner: cesur, aşırı İngilizce suçu.

Tokatlamak Gece

Şimdi herkes kendi orijinal şovlarını yapıyor ve buna da … Tinder? Tokatlamak Gece Tinder’in uygulamasında prömiyer yapacak olan kıyamet hakkında haftalık etkileşimli bir şov. Ve her nasılsa, o da daha fazla buluşmaya yönlendirecek mi? 6 Ekim'de yayınlanmaya başlayacak.

Üçüncüsü Lupin: İlk

Dürüst olacağım, görünüşe göre Lupin adında bir beyefendi hırsızıyla ilgili olan bu anime / manga serisi hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Bu karavanın rad gibi göründüğünü biliyorum. 6 Aralık’ta Japonya’da yayınlanacak. Henüz ABD çıkış tarihi açıklanmadı.

Vücudumu Kaybettim

Bu animasyon filmi bir çok garip öncül: kesik bir el sahibi ile birleşmek için Paris'i dolaşıyor. Yine de görünüşe göre çok iyi. 15 Kasım'da “tiyatroları seç” ve 29 Kasım'da Netflix'te olacak.

6 Yeraltı

Ryan Reynolds, Michael Bay’ın izlenimine benzeyen olaylarda havaya uçuran ve suçla mücadele eden altı uyanık milyarderden oluşan bir ekibin liderliğini yapıyor Hızlı ve Öfkeli Franchise. 13 Aralık'ta Netflix'i vuracak.

Misilleme

Hulu, onu öldürmeye çalıştıktan sonra erkek kardeşi ve çetesinden intikam almak isteyen bir kadın hakkında bunu “hiper-noir” olarak adlandırıyor. Römork güçlü Bill i öldür umut verici görünen vibes. 6 Aralık'ta çıkacak.

Richard Jewell

Clint Eastwood, bu çarpıcı çekimi 1996 Centennial Olimpiyat Parkı bombalaması sırasında bomba keşfeden bir güvenlik görevlisi olan Richard Jewell'in hikayesine yönlendirdi, ancak daha sonra şüpheli olarak suçlandı. 13 Aralık'ta çıkacak.

Eli

Eli'nin dünyadan uzakta yaşamasını gerektiren otoimmün bir hastalığı var. Ailesi, yardım edebileceğini iddia etmeyen, ürpertici olmayan bir hastanede hiç ürkütücü olmayan bir doktor buluyor. (Perili. Çok perili.) 18 Ekim'de Netflix'i vuracak.

Karanlık Malzemeleri

HBO bir ton römork dağıtıyor Karanlık Malzemeleri (değiştirilecek bir şey bulmalıyım) Game of Thrones!), ama bu henüz en iyisi olabilir. Şu zırhlı ayıya bak! Sadece ona bak! 3 Kasım’da HBO’ya vuracak.

[ad_2]
Haberin Kaynak Linki

Bir Cevap Yazın

Menü
%d blogcu bunu beğendi: