Teknoloji

Yeni fragmanlar: Sonic the Hedgehog, Harley Quinn, Görünmez Adam ve daha fazlası #teknoloji

izledim Lego Filmi 2 Birkaç hafta önce nihayet akışa geçti. Birincisi, bir Lego hikayesinin ne olabileceği konusunda beklenmedik bir şekilde zekice ve eğlenceli bir oyundu ve bu ikincisi momentumu korumak için iyi bir iş çıkarıyordu. Film komik ve hala aile ve büyümeyle ilgili bir hikayede her şeyi temellendirdi.

Bu, filmde tuhaf bir gerilim olduğunu düşünüyorum. Devam filmi, toksik erkeklik hakkında bir hikaye anlatmak ve geleneksel olarak kadınsı çıkarları desteklemek istiyor, ancak bunu yapmak için önce bir şaka yapıyor. Aynı şekilde, film tam olarak yetenekli bir kadının rehberliği sayesinde orijinal bir filmin beceriksiz bir insanın kahraman haline gelmesiyle ilgili olarak, orjinal bir filmin nasıl kahraman haline geldiği gibi ilgili sorunları da kabul ediyor … ama sonra hemen yetkisiz bir erkeğin söz konusu kadını kurtarması gerektiğini hemen takip ediyor. bir kere daha.

Sonunda, devam filminin nereye indiğini ve bu süreçte ne kadar şaşırtıcı konuya değdiğini seviyorum (örneğin “Her Şey Harika,” gibi). Ama yardım edemem ama bu düz hikayenin baştan beri kadın karakterlerini desteklediğine dair bir bakış açısı ile aynı hikayenin nasıl söylenebileceğini merak ediyorum.

Bu haftadaki yedi treyleri kontrol edin (tamam, geçen hafta bir tane var).

Sonic Kirpi

Stüdyolar, çoğu zaman yanlış sebeplerden dolayı, pek çok fan tepkisi ile mücadele etmek zorunda kalıyor. Ancak bu, stüdyonun gerçekten temassız olduğu örneklerden biri – orijinal Sonic tasarımı, hiç kuşkusuz sıkıcı ve tuhaftı. Bu hafta sonunda yeniden tasarlanan karaktere bir göz attık ve hey, Sonic'e benziyor! Şimdi sadece filmin geri kalanıyla ilgilenmeliyiz. Sevgililer Günü’ne mi çıkıyor?

Harley Quinn

DC, DC Universe akış servisi için bir Harley Quinn şovu yapıyor. Bu fragmanın ilk birkaç saniyesi Batman ve diğer ünlü karakterlerin ortaya çıkacağı sıkıcı bir hatırlatmadır, ancak bundan sonra fragman bu karakterin 2019 için nasıl güncellendiğini daha iyi anlar. Bane'den beklenmeyen henüz sorumlu HPV şakası. Şov 29 Kasım'da başlıyor.

Görünmez Adam

Bunu geçen hafta kaçırdım. Görünmez Adam Aslında Universal’in birbirine bağlı klasik canavar filmlerin “Dark Universe” ’sine mahkum olduğu düşünülüyordu, ancak stüdyo bu çabayı bir dizi floptan sonra yeniden ölçeklendirdi. Bu yol açtı Görünmez Adam daha az gösterişli ve muhtemelen daha iyi bir yer için, filmin kadınları kötüye kullanma ve başarısızlığa uğramasına dair psikolojik bir korku filmi haline geldi, Elisabeth Moss yıldız olarak. (Her ne kadar kanlı gözükse ve üstte dövüş sahneleriyle de doluysa da.) Film 28 Şubat'ta çıkıyor.

Bıçaklar ve Deri

Jennifer Reeder'in yeni filmi, aslında yüzeyin altında karanlık bir gerilim filmi için şaşırtıcı miktarda parlak renkler ve arkadaşça şekiller ile doludur. Film festivallerden olumlu eleştiriler alıyor ve 6 Aralık'ta çıkıyor.

Uzakta

Kendi başıma bu karavanın bu kadar çekici olmadığını itiraf edeceğim – içinde harika görüntüler olsa bile. Bunu incelemeye değer kılan şey şudur: için IMDb sayfasını kontrol ederseniz Uzakta, yalnızca tek bir ad bulursunuz: Filmin tamamını yazan, yöneten, düzenleyen, puanlayan Gints Zilbalodis. 29 Kasım'da çıkıyor.

Seberg

Kriter Koleksiyonu hakkında konuşan kişilerin etrafında bir film kursu almış ya da zaman geçirmişseniz, muhtemelen görmüşsünüzdür. nefes nefeseve muhtemelen Jean Seberg'i tanıyabilirsiniz. Film kariyeri ötesinde, FBI’nın Kara Panterler’i desteklediği için hedeflenen bir sivil haklar aktivisti haline geldiğini bilmiyordum. Bu etkileyici bir hikaye, umarım bu film, beyaz bir kadını siyah devrimci bir hareket içinde yer alan bir parçanın odağı haline getirdiği gerçeğiyle çelişmektedir. 13 Aralık'ta çıkıyor.

6 Yeraltı

Bu film Michael Bay tarafından yönetildi. Ve gerçekten söyleyebileceğim tek şey: ………… ne olmuş?


Haberin Kaynak Linki

Etiketler

Ramazan Şerif

Selamun Aleyküm Adım Ramazan Şerif Akbuz. Bilişime olan merakım ortaokul yıllarımda başladı.7.Sınıfta Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı aracılığı ile girdiğim Legorobot yarışmasında Türkiye de ilk 20 ye girdik.Bilişime olan heyecanım lise yıllarımda da devam etti.Liseyi Veritabanı Programcılığı bölümünde okudum.Matematiğim zayıftı bende 2 yıllık Omü bilgisayar programcılığına geçiş yaptım.Okulu başarıyla bitirdim.2 Yıldır bir yandan Freelance olarak çalışıyor , bir yandanda iş arıyorum.Bakdım olacağı yok birazda kendimi geliştirme kararı aldım.DGS ile Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliğine geldim.Maceranın devamında bir baltaya sap olabilmek dileğiyle "Zaman zam anıdır Gülüşüme sende gül üşüme"

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: