World War Polygon WW2 Shooter v2.11 MOD APK – MERMİ HİLELİ Güncel Hile

 World War Polygon WW2 Shooter v2.11 MOD APK – MERMİ HİLELİ Güncel Hile
Okunuyor World War Polygon WW2 Shooter v2.11 MOD APK – MERMİ HİLELİ Güncel Hile

Güncel 2020-07-24 16:16:14 World War Polygon WW2 Shooter v2.11 MOD APK – MERMİ HİLELİ hilesi

World War Polygon WW2 Shooter v2.11 MERMİ HİLELİ APK, FPS, aksiyon ve askeri oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Alda Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz 2.Dünya Savaşı cephelerinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. World War Polygon WW2 Shooter içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede düşmanlarınıza karşı üstün olabilir, aralıksız ateş ederek savaşların seyrini değiştirebilirsiniz. Tehlikeli düşmanlar, farklı silahlar, zorlu çatışma alanları ve dahası sizleri bekliyor. World War Polygon WW2 Shooter v2.11 sürümünde yeni görevler ve silahlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak veya sensör ile sağlanabilmektedir. World War Polygon: WW2 shooter Play Store’da 120.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

World War Polygon WW2 Shooter v2.11 MOD APK İNDİR – 57MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

World War Polygon WW2 Shooter v2.11 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

World War Polygon WW2 Shooter 2.11 mermi hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsızlık Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.