Donanım

Wccf Resmi Donanım Anketleri Q3 2019 Açıldı #donanimhaber

Wccf camia anketi için tarihi! Donanım anketleri, arada sırada çalışacak ve toplumun büyük IHV'lere ve bunların PC donanım endüstrisi ile alakalı görüşlerine iyi mi yaslandığını yayınlayan camia anketleridir. Resmi anketlerimizin ilk bölümü, elbet olayların PC donanımı ile başlamış olacak.

Anketler 20 Ekim 2019 geçmişine kadar aleni duracak ve hemen sonra neticeleri yayınlayacağız. Eklenti ortakları için halkların seçim ödülü burada da belirlenecek.

Anket sağlayıcımızı bu kere Demokrasi'den Anket Maymunu'na kaydırıyoruz (yinelenen girişleri kaldırmak için) ve yalnızca tam olarak doldurulmuş anketler kaydedilecek. Lütfen birden fazla cihaza haiz olabileceğiniz yerlerde – lütfen günlük sürücünüzü seçin.

Kendi kullanıcı geri bildirim anketinizi oluşturunTaktim etmek


Haberin Kaynak Linki

Etiketler

Ramazan Şerif

Selamun Aleyküm Adım Ramazan Şerif Akbuz. Bilişime olan merakım ortaokul yıllarımda başladı.7.Sınıfta Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı aracılığı ile girdiğim Legorobot yarışmasında Türkiye de ilk 20 ye girdik.Bilişime olan heyecanım lise yıllarımda da devam etti.Liseyi Veritabanı Programcılığı bölümünde okudum.Matematiğim zayıftı bende 2 yıllık Omü bilgisayar programcılığına geçiş yaptım.Okulu başarıyla bitirdim.2 Yıldır bir yandan Freelance olarak çalışıyor , bir yandanda iş arıyorum.Bakdım olacağı yok birazda kendimi geliştirme kararı aldım.DGS ile Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliğine geldim.Maceranın devamında bir baltaya sap olabilmek dileğiyle "Zaman zam anıdır Gülüşüme sende gül üşüme"

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı