Vampires Fall Origins v1.5.61 MOD APK – PARA HİLELİ Aktüel Hile

 Vampires Fall Origins v1.5.61 MOD APK – PARA HİLELİ Aktüel Hile
Okunuyor Vampires Fall Origins v1.5.61 MOD APK – PARA HİLELİ Aktüel Hile

Aktüel 2020-03-21 09:48:09 Vampires Fall Origins v1.5.61 MOD APK – PARA HİLELİ hilesi

Vampires Fall Origins v1.5.61 PARA HİLELİ APK, serüven, RPG ve aleni dünya türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz icap ettiğini düşündüğüm yapımcılığını Early Morning stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ile bulunduğunuz karanlık çağda karşınıza çıkan yaratıklara karşı savaşım etmek, görevleri tamamlamak ve hayatta kalmaktır. Vampires Fall Origins içerisinde yaşanmış olan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan ötürü MOD APK kısaca süresiz para hileli olarak sunuyorum bu sayede arzu ettiğiniz eşyaları satın alabilir, karakterinizi kolaylıkla geliştirebilirsiniz. Keşfedilmeyi bekleyen yerler, tehlikeli yaratıklar, onlarca ekipman ve dahası sizleri bekliyor. Vampires Fall Origins v1.5.61 sürümünde yeni diller eklenmiş olup, haritada tertip yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Vampires Fall Origins Play Store’da 180.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Sahneler

BİLGİLENDİRME : oyun içerisinde arzu ettiğiniz şeklinde para harcayabilirsiniz, haiz olduğunuz miktar mühim değildir.

Vampires Fall Origins v1.5.61 MOD APK İNDİR – 107MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Vampires Fall Origins v1.5.61 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş tecrübe edelim.

Vampires Fall Origins 1.5.61 para hile apk : oyun içerisinde arzu ettiğiniz şeklinde para harcayabilirsiniz, haiz olduğunuz miktar mühim değildir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkındaki

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üstünden dosya indirirken birtakım web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek veya en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz kafi olacaktır. (ek olarak yedek bağlantıları de kullanabilirsiniz)

dosya indirme problemi için


Bilgilendirme 2 : Ara ara “Meçhul bir hata sebebiyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” yanlışı alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip yine kontrol edin, 1-2 kez denedikten sonrasında indirme adım atar.

Bilgilendirme 3 : Birtakım cihazlarda “Dosya Açılamıyor” yanlışı alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler yahut download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsız etme Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.