Thumb Drift Furious Racing v1.5.2 MOD APK – PARA HİLELİ Aktüel Hile

 Thumb Drift Furious Racing v1.5.2 MOD APK – PARA HİLELİ Aktüel Hile
Okunuyor Thumb Drift Furious Racing v1.5.2 MOD APK – PARA HİLELİ Aktüel Hile

Aktüel 2020-03-30 14:01:02 Thumb Drift Furious Racing v1.5.2 MOD APK – PARA HİLELİ hilesi

Thumb Drift Furious Racing v1.5.2 PARA HİLELİ APK, drift yapma ve otomobil sürme oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını SMG Studio firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız otomobil ile bulunduğunuz parkur içerisinde drift yapmak, yüksek puanlara ulaşmak ve görevleri tamamlamaktır. Thumb Drift – Furious Racing içerisinde yaşanmış olan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan ötürü MOD APK şu demek oluyor ki süresiz para hileli olarak sunuyorum bu sayede arzu ettiğiniz arabayı kullanabilir, sıkıntılı parkurların kralı olabilirsiniz. Sıkıntılı yollar, ulaşmanız ihtiyaç duyulan yüksek puanlar, değişik modellerde otomobiller ve dahası sizleri bekliyor. Thumb Drift Furious Racing v1.5.2 sürümünde yeni yollar ve otomobiller eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Thumb Drift — Fast & Furious Car Drifting Game Play Store’da 85.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Sahneler

Thumb Drift Furious Racing v1.5.2 MOD APK İNDİR – 92MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Thumb Drift Furious Racing v1.5.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş tecrübe edelim.

Thumb Drift Furious Racing 1.5.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Ile alakalı

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üstünden dosya indirirken birtakım web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek veya en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz kafi olacaktır. (ek olarak yedek bağlantıları de kullanabilirsiniz)

dosya indirme problemi için


Bilgilendirme 2 : Bazı zamanlar “Meçhul bir hata sebebiyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” yanlışı alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip yeniden kontrol edin, 1-2 kez denedikten sonrasında indirme adım atar.

Bilgilendirme 3 : Birtakım cihazlarda “Dosya Açılamıyor” yanlışı alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler yahut download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Taciz Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.