This War of Mine v1.5.10 FULL APK – TAM SÜRÜM Aktüel Hile

 This War of Mine v1.5.10 FULL APK – TAM SÜRÜM Aktüel Hile
Okunuyor This War of Mine v1.5.10 FULL APK – TAM SÜRÜM Aktüel Hile

Aktüel 2020-03-28 16:15:29 This War of Mine v1.5.10 FULL APK – TAM SÜRÜM hilesi

This War of Mine v1.5.10 FULL APK, ölüm kalım, serüven ve seçim yapma üstüne kurulu oyunları seviyorsanız denemeniz icap ettiğini düşündüğüm yapımcılığını 11 bit studios firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakterler ile Bosna Savaşı daha sonra harabe evler içinde savaşım etmek ve hayatta kalmaya çalışmaktır. This War of Mine her ne kadar ücretli bir oyun olsa da oyun içerisinde kilitli DLC bulunuyordu bundan dolayı bütün paketler aleni olarak sunuyorum bu sayede oyunu herhangi bir kısıtlamaya takılmadan oynayabilirsiniz. Yapmanız ihtiyaç duyulan seçimler, tehlikeli insanoğlu, ilginç vakalar ve dahası sizleri bekliyor. This War of Mine v1.5.10 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. This War of Mine Play Store’da 53.99TL’dir 22.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Sahneler

This War of Mine v1.5.10 FULL APK İNDİR – 7MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

This War of Mine v1.5.10 OBB DATA İNDİR – 470MB

YEDEK OBB DATA

Kurulumu

This War of Mine v1.5.10 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.elevenbitstudios.twommobile” ve Android/obb klasörüne atalım.

This War of Mine v1.5.10 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş deneyelim.

This War of Mine 1.5.10 hile apk : oyun içerisindeki reel parayla satılan DLC paketin kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını mevzu içerisinden indirmeniz gerekiyor aksi biçimde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Ile alakalı

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üstünden dosya indirirken birtakım web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek veya en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz kafi olacaktır. (ek olarak yedek bağlantıları de kullanabilirsiniz)

dosya indirme problemi için


Bilgilendirme 2 : Bazı zamanlar “Meçhul bir hata sebebiyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” yanlışı alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip yeniden kontrol edin, 1-2 kez denedikten sonrasında indirme adım atar.

Bilgilendirme 3 : Birtakım cihazlarda “Dosya Açılamıyor” yanlışı alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler yahut download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Taciz Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.