This War of Mine Stories v1.5.9 FULL APK – TAM SÜRÜM Aktüel Hile

 This War of Mine Stories v1.5.9 FULL APK – TAM SÜRÜM Aktüel Hile
Okunuyor This War of Mine Stories v1.5.9 FULL APK – TAM SÜRÜM Aktüel Hile

Aktüel 2020-03-19 16:06:02 This War of Mine Stories v1.5.9 FULL APK – TAM SÜRÜM hilesi

This War of Mine Stories v1.5.9 FULL APK, öykü tabanlı, ölüm kalım ve seçim yapma oyunlarını seviyorsanız denemeniz icap ettiğini düşündüğüm yapımcılığını 11 bit firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız baba karakteri karakteri ile cenk sonrası kaos ortamında kızınızı hayatta tutmaya çalışmaktır. Tehlikeli insanoğlu, dostlarınız, toplamanız ihtiyaç duyulan onlarca eşya ve dahası sizleri bekliyor. Doğru kararlar vermek, iyi ve kötüyü ayırmak dahada önemlisi kızınızı huzura kavuşturmak parmaklarınızın ucundadır. This War of Mine Stories v1.5.9 sürümünde hata düzenlemeleri yapılma olup, desteklenen aygıt sayısı artırılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üstünden mobil cihazlara geçiş meydana getiren oyunlardan birisidir. This War of Mine Stories Play Store’da 18.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Sahneler

This War of Mine Stories v1.5.9 FULL APK İNDİR – 11MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

This War of Mine Stories v1.5.9 OBB DATA İNDİR – 520MB

YEDEK OBB DATA

Kurulumu

This War of Mine Stories v1.5.9 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.elevenbitstudios.twomstoriesmobile” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

This War of Mine Stories v1.5.9 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş deneyelim.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını mevzu içerisinden indirmeniz gerekiyor aksi biçimde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Ile alakalı

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üstünden dosya indirirken birtakım web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek veya en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz kafi olacaktır. (ek olarak yedek bağlantıları de kullanabilirsiniz)

dosya indirme problemi için


Bilgilendirme 2 : Ara ara “Meçhul bir hata sebebiyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” yanlışı alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip yine kontrol edin, 1-2 kere denedikten sonrasında indirme adım atar.

Bilgilendirme 3 : Birtakım cihazlarda “Dosya Açılamıyor” yanlışı alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler ya da download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Taciz Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.