The House of Da Vinci v1.0.6 FULL APK – TAM SÜRÜM Güncel Hile

 The House of Da Vinci v1.0.6 FULL APK – TAM SÜRÜM Güncel Hile
Okunuyor The House of Da Vinci v1.0.6 FULL APK – TAM SÜRÜM Güncel Hile

Güncel 2020-07-19 20:09:33 The House of Da Vinci v1.0.6 FULL APK – TAM SÜRÜM hilesi

The House of Da Vinci v1.0.6 FULL APK, gizem, macera ve hikaye tabanlı oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Blue Brain Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız Leonardo da Vinci’nin evinde bulmacaları çözerek ilerlemek, kilitleri kapılara açmak ve kaçıp – kurtulmaya çalışmaktır. Detaylı işlenmiş ortamlar, zor bulmacalar, etkileşime geçebileceğiniz onlarca öge ve dahası sizleri bekliyor. The House of Da Vinci v1.0.6 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. The House of Da Vinci Play Store’da 18.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

The House of Da Vinci v1.0.6 FULL APK İNDİR – 571MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

The House of Da Vinci v1.0.6 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsızlık Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.