Terraria v1.4.0.5.0 MOD APK – MEGA HİLELİ Güncel Hile

 Terraria v1.4.0.5.0 MOD APK – MEGA HİLELİ Güncel Hile
Okunuyor Terraria v1.4.0.5.0 MOD APK – MEGA HİLELİ Güncel Hile

Güncel 2020-10-20 20:43:01 Terraria v1.4.0.5.0 MOD APK – MEGA HİLELİ hilesi

Terraria v1.4.0.5.0 EKİPMAN HİLELİ APK, macera, hayatta kalma ve açık dünya oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını 505 Games Srl firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz mistik dünya içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, kendi yaşam alanınızı kurmak ve hayatta kalmaktır. Terraria içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani yüzlerce özel eşyanın bulunduğunu haritada başlama hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz ekipmanları kullanabilirsiniz. Silahlarınız, el aletleri, tehlikeli yaratıklar, keşfedilecek mağaralar – bölgeler, ve dahası sizleri bekliyor. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Terraria v1.4.0.5.0 sürümünde Journey’s End paketi, yeni zorluk ve oyun modu eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D – piksel olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Terraria Play Store’da 34.99TL’dir, 300.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Terraria v1.4.0.5.0 FULL APK İNDİR – 160MB

YEDEK LİNK

Hileli harita dosyası

Yedek link hileli harita

Kurulumu

Terraria v1.4.0.5.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Terraria 1.4.0.5.0 eşyalı harita hilesi : oyunu kurup giriş yapın ve haritanızı oluşturun, ardından oyunu kapatın indirdiğiniz “AOClub.wld” hileli harita dosyasını telefonunuzun dosya dizinindeki Android/data/com.and.games505.TerrariaPaid yolunu takip ederek Worlds klasörü içine ekleyin. Oyuna giriş yaptığınızda harita seçim menüsünde eşya hileli harita olacaktır. (Hileli veya hilesiz apk dosyası fark etmez, haritayı istediğinizde kullanabilirsiniz)

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsızlık Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !
Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.