Swords and Sandals Spartacus v1.0 MOD APK Güncel Hile

 Swords and Sandals Spartacus v1.0 MOD APK Güncel Hile
Okunuyor Swords and Sandals Spartacus v1.0 MOD APK Güncel Hile

Güncel 2020-07-13 14:09:35 Swords and Sandals Spartacus v1.0 MOD APK hilesi

Swords and Sandals Spartacus v1.0 HİLELİ APK, aksiyon, macera ve piksel türündeki oyunları seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını ünlü eGames firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız gladyatör Spartacus ile bulunduğunuz Roma topraklarında mücadele etmek, zindanlardan kurtulmak ve arenada galip gelmektir. Swords and Sandals Spartacus içinde yaşanan genel zorluklardan ve kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan Maximus Edition paketinin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyun modları arasından seçim yapabilir, yenilmez bir savaşçı olarak yolunuza devam edebilirsiniz. Roma köleleri için savaşmak, tuzaklardan kurtulmak, kılıç ve kalkanı kullanmak parmaklarınızın ucundadır. Swords and Sandals Spartacus v1.0 sürümünde herkes için indirilmeye sunulmuştur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Swords and Sandals Spartacus Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Swords and Sandals Spartacus v1.0 MOD APK İNDİR – 93MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Swords and Sandals Spartacus v1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Swords and Sandals Spartacus 1.0 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan Maximus Edition paketinin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsızlık Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.