Hileleri

Spotlight X Room Escape v2.13.0 MOD APK Aktüel Hile

Aktüel 2020-03-26 14:02:42 Spotlight X Room Escape v2.13.0 MOD APK hilesi

Spotlight X Room Escape v2.13.0 İpucu HİLELİ APK, bulmaca ve kaçış konulu oyunları seviyorsanız denemeniz icap ettiğini düşündüğüm yapımcılığını Javelin Ltd firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız ev içerisinde odalarda bulmacaları deşifre etmek ve çıkış yolunu bulmaktır. Spotlight X Room Escape içerisinde yaşanmış olan genel zorluklardan ötürü MOD APK doğrusu müddetsiz ipucu hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarıp, takılmadan ilerleyebilirsiniz. Ayrıntılı hazırlanmış ortamlar, etkileşime geçebileceğiniz onlarca eşya, kafa yoran detaylar ve dahası sizleri bekliyor. Spotlight X Room Escape v2.13.0 sürümünde yeni seviyeler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Spotlight X Room Escape Play Store’da 5.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Sahneler

Hile ile alakalı : oyun içerisinde ipucu kullanım harcaması “0” sıfırdır.

Spotlight X Room Escape v2.13.0 MOD APK İNDİR – 41MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Spotlight X Room Escape v2.13.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş tecrübe edelim.

Spotlight X Room Escape v2.13.0 hile apk : oyun içerisinde ipucu kullanım harcaması “0” sıfırdır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkındaki

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üstünden dosya indirirken birtakım web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek veya en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz kafi olacaktır. (ek olarak yedek bağlantıları de kullanabilirsiniz)

dosya indirme problemi için


Bilgilendirme 2 : Bazı zamanlar “Meçhul bir hata sebebiyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” yanlışı alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip yeniden kontrol edin, 1-2 kez denedikten sonrasında indirme adım atar.

Bilgilendirme 3 : Birtakım cihazlarda “Dosya Açılamıyor” yanlışı alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler ya da download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Taciz Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Etiketler

Ramazan Şerif

Selamun Aleyküm Adım Ramazan Şerif Akbuz. Bilişime olan merakım ortaokul yıllarımda başladı.7.Sınıfta Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı aracılığı ile girdiğim Legorobot yarışmasında Türkiye de ilk 20 ye girdik.Bilişime olan heyecanım lise yıllarımda da devam etti.Liseyi Veritabanı Programcılığı bölümünde okudum.Matematiğim zayıftı bende 2 yıllık Omü bilgisayar programcılığına geçiş yaptım.Okulu başarıyla bitirdim.2 Yıldır bir yandan Freelance olarak çalışıyor , bir yandanda iş arıyorum.Bakdım olacağı yok birazda kendimi geliştirme kararı aldım.DGS ile Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliğine geldim.Maceranın devamında bir baltaya sap olabilmek dileğiyle "Zaman zam anıdır Gülüşüme sende gül üşüme"

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: