• Ana Sayfa
  • Teknoloji
  • SoftBank destekli araç kiralama başlangıç ​​kurucusu işten çıkarmalar sonrasında istifa etti #teknoloji

SoftBank destekli araç kiralama başlangıç ​​kurucusu işten çıkarmalar sonrasında istifa etti #teknoloji

 SoftBank destekli araç kiralama başlangıç ​​kurucusu işten çıkarmalar sonrasında istifa etti
 #teknoloji
Okunuyor SoftBank destekli araç kiralama başlangıç ​​kurucusu işten çıkarmalar sonrasında istifa etti #teknoloji

SoftBank destekli araç kiralama şirketi Fair.com'un kurucusu olan Scott Painter, geçen haftaki işten çıkarmalar ve planlı bir yeniden yapılanma duyurusunun ardından istifa etti. Sınır öğrendi. SoftBank’tan Adam Hieber geçici CEO olarak görev yapıyor. Ressam’ın Fuar’ın CFO'su olan kardeşi geçen hafta şirketten ayrıldı.

“Son birkaç gün içinde çok sık söylediğim gibi – – yaptığımız şey değişmedi; Ressam bir e-postayla elde ettiği personele e-posta yoluyla Sınır. “Yaptığımız şirket ve oluşturduğumuz ekiple inanılmaz derecede gurur duyuyorum ve hiçbir yere gitmiyorum. Fair’in en sert savunucusu olmaya devam edeceğim ve Fair’in sürdürülebilir büyümesine odaklanmasına yardımcı olmak için kattığımız uzmanlar ekibi de dahil olmak üzere tüm ekibi desteklemek için buradayım. ”

Ressam, büyük bir otomotiv alıcının rehber web sitesi olan TrueCar'ı kurup sattıktan sonra 2016 yılında Fuar'ı kurdu. Şirket, son üç yılda yaklaşık 700 çalışana ulaştı ve yol boyunca benzer birkaç araç kiralama ve abonelik başlangıcı satın aldı.

Fuarı, Uber’in finansal kiralama iştiraki olan (Xchange Leasing )’nin, 2017’nin sonlarında, Dara Khosrowshahi’nın Uber kurucu ortağı Travis Kalanick’in CEO olarak görevini üstlenmesinden birkaç ay sonra satın aldı. Kapatılması Xchange Leasing, her bir kiralamada ilk başta tahmin edilenden çok daha fazla para kaybettikten sonra yaralanmasından sonra Khosrowshahi'nin ilk maliyet düşürücü hamlelerinden biriydi.

Fair ayrıca, Ford’un Canvas abonelik platformunu bu yılın başlarında satın aldı.

Gelişmekte …


Haberin Kaynak Linki

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.