Tanıtım Yazısı

Siber.Club Yeni Teknoloji,bilim ve kültür sitesi !

Selamun aleyküm arkadaşlar bugün sizlere teknoloji makaleleri okuyabileceğiniz Siber.Club Yeni Teknoloji,bilim ve kültür sitesini tanıtacağım.Bu makale sitemizin neden açıldığı neleri hedeflediği ve sizlere neleri sunacağını belirtecektir.

Siber.Club Yeni Teknoloji,bilim ve kültür sitesi !

siber.club yeni teknoloji,bilim ve kültür sitesi çıkış macerası şudur ; daha önce ramazanakbuz.com adlı sitemde blog paylaşımlarında bulunmuştum.Çok büyük bir başarıyı yakaladım 1 milyon tekil hit kazanmama çok az kaldı.Buna rağmen asla bi sonraki seviyeye siteyi getiremedim.Sebebi açıkdı ; çok bireyseldi ! Daha global olmalı , yeni yazarlara açık olmalı kendini yazılım ve teknolojiden sıyırıp daha geniş yelpazeye hitap etmeliydi.

Bu site için Teknoloji ne demek ? Bilim ne demek ? ve kültür ne demek ?

Bu size de teknoloji haber siteleri gibi iphone yeni çıkan telefon , android yeni sürüm özellikleri gibi saçma şeyler yerine daha az kelimelerle aranan ama daha faydalı teknolojik içerikleri paylaşmaya odaklanacaktır.Diğer sitemde yazdığım

USB Boot Yapma (Programsız- Programlı) 
Gameloop Siyah Ekran Hatası

çok güzel geri dönütler aldı yine bu şekilde ok gibi saplanacak makaleler yazmayı düşünüyorum.

Bilim bu site için ne demek ?

İlim ilim bilmektir
İlim kendin bilmektir
Sen kendini bilmezsin
Ya nice okumaktır

Kültür konusuna gelecek olursak ! Kitap çok okuduğum bir dönem vardı şuan o kadar okuyamıyorum.Boş zamanlarımda anime izliyorum,manga okuyorum veya bilimsel makaleler okuyorum.Sitemizi bunlarla geliştirmek , çok daha geniş yelpazede paylaşımlarda bulunmak için bu siteye hayat vermeye çalışıyoruz.Umarım bu çabalarımız siz değerli okuyucularımızdan da karşılık bulur!

Neden bu siteyi ziyaret etmeliyim ? Diyecek olursanız.Aslında bu soruyu hiç sormayacaksınız kendinize çünkü oluşturduğumuz kaliteli içerikler sayesinde kendinizi bu sitenin içinde makale okurken bulacaksınız.Arkadaşlarınıza Siber.club sitesinden link yollarken bulacaksınız.Misyonumuz bu umarım başarırız.

Tıklayın ve siteme ziyaret edin !

Etiketler

Ramazan Şerif

Selamun Aleyküm Adım Ramazan Şerif Akbuz. Bilişime olan merakım ortaokul yıllarımda başladı.7.Sınıfta Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı aracılığı ile girdiğim Legorobot yarışmasında Türkiye de ilk 20 ye girdik.Bilişime olan heyecanım lise yıllarımda da devam etti.Liseyi Veritabanı Programcılığı bölümünde okudum.Matematiğim zayıftı bende 2 yıllık Omü bilgisayar programcılığına geçiş yaptım.Okulu başarıyla bitirdim.2 Yıldır bir yandan Freelance olarak çalışıyor , bir yandanda iş arıyorum.Bakdım olacağı yok birazda kendimi geliştirme kararı aldım.DGS ile Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliğine geldim.Maceranın devamında bir baltaya sap olabilmek dileğiyle "Zaman zam anıdır Gülüşüme sende gül üşüme"

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: