Score Hero v2.51 MOD APK – PARA HİLELİ Güncel Hile

 Score Hero v2.51 MOD APK – PARA HİLELİ Güncel Hile
Okunuyor Score Hero v2.51 MOD APK – PARA HİLELİ Güncel Hile

Güncel 2020-07-26 20:18:25 Score Hero v2.51 MOD APK – PARA HİLELİ hilesi

Score Hero v2.51 PARA HİLELİ APK, futbol ve şut çekme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını First Touch Games Ltd stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız futbolcular ile bulunduğunuz maçlarda paslaşmak ve rakip takımın kalesine topu yollamaktır. Score! Hero içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız can hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz kadar oynayabilir, tüm hatalı vuruşlarınızı geri sarabilirsiniz. Strateji, onlarca bölüm, gerçek maçlardan pozisyonlar ve dahası sizleri bekliyor. Score Hero v2.51 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Score! Hero Play Store’da 6.455.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyun içinde paranız “0” sıfır olsa bile harcama yapabilirsiniz, her zaman yeter.

Score Hero v2.51 MOD APK İNDİR – 96MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Score! Hero v2.51 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Score! Hero 2.51 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz para miktarı önemli değidlir.

Score! Hero 2.51 enerji hile apk : oyun içindeki enerjiniz sınırsızdır.

UYARI : oyun bazı cihazlarda durduruldu hatası verebilir, yapımcı kaynaklıdır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsızlık Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.