Parking Revolution Car Zone Pro v1.0.1 MOD APK Güncel Hile

 Parking Revolution Car Zone Pro v1.0.1 MOD APK Güncel Hile
Okunuyor Parking Revolution Car Zone Pro v1.0.1 MOD APK Güncel Hile

Güncel 2020-07-02 14:07:22 Parking Revolution Car Zone Pro v1.0.1 MOD APK hilesi

Parking Revolution Car Zone Pro v1.0.1 ARABA HİLELİ APK, araba sürme ve park etme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını StrongUnion Games stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız aracı bulunduğunuz bölümlerde sizden istenilen yerlere park etmek ve görevleri tamamlamaktır. Parking Revolution Car Zone Pro v1.0.1 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani tüm araçların arabaların kilidi açık olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz bölümlerde oynayabilirsiniz. Dar park yerleri, farklı arabalar, onlarca bölüm ve dahası sizleri bekliyor. Parking Revolution Car Zone Pro v1.0.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Parking Revolution Car Zone Pro Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Parking Revolution Car Zone Pro v1.0.1 MOD APK İNDİR – 62MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Parking Revolution Car Zone Pro v1.0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Parking Revolution Car Zone Pro 1.0.1 araba hile apk : oyun içindeki tüm araçların kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsızlık Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.