PAKO 2 v1.0.2 MOD APK – MEGA HİLELİ Güncel Hile

 PAKO 2 v1.0.2 MOD APK – MEGA HİLELİ Güncel Hile
Okunuyor PAKO 2 v1.0.2 MOD APK – MEGA HİLELİ Güncel Hile

Güncel 2020-09-15 16:06:10 PAKO 2 v1.0.2 MOD APK – MEGA HİLELİ hilesi

PAKO 2 v1.0.2 ARABA HİLELİ APK, kaçış ve araba sürme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Tree Men Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz şehir içinde ortalığı birbirine katmak ve polislerden kaçmaktır. PAKO 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani tüm araçların kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz arabaların kullanabilirsiniz. Farklı modellerde arabalar, geniş şehir ortamı, bitmek bilmeyen bir kovalamaca ve dahası sizleri bekliyor. PAKO 2 v1.0.2 sürümünde yeni arabalar eklenmiş olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. PAKO 2 Play Store’da 30.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

PAKO 2 v1.0.2 MOD APK İNDİR – 115MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

PAKO 2 v1.0.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

PAKO 2 1.0.2 araba hile apk : oyuna içindeki tüm araçların kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsızlık Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.