Occupation 2.5 v2.2.1 MOD APK – MEGA HİLELİ Güncel Hile

 Occupation 2.5 v2.2.1 MOD APK – MEGA HİLELİ Güncel Hile
Okunuyor Occupation 2.5 v2.2.1 MOD APK – MEGA HİLELİ Güncel Hile

Güncel 2020-07-04 18:09:13 Occupation 2.5 v2.2.1 MOD APK – MEGA HİLELİ hilesi

Occupation 2.5 v2.2.1 PARA HİLELİ APK, hayatta kalma, FPS ve aksiyon türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını the3daction firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz şehir içinde karşınıza çıkan yaratıkları yok etmek, insanları kurtarmak ve görevleri tamamlamaktır. Occupation 2.5 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz silahları satın alıp düşmanlarınızı rahatça yok edebilirsiniz. Tehlikeli zombiler, geniş oyun evreni, farklı silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Occupation 2.5 v2.2.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Occupation 2.5 Play Store’da 5.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : hileyi kullanabilmek için kurulum kısmındaki hile içeriğini okuyunuz.

Occupation 2.5 v2.2.1 MOD APK İNDİR – 145MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Occupation 2.5 v1.10 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Occupation 2.5 1.10 para hile apk : oyun içinde canavarları öldürtükten sonra daha fazla para kazanırsınız.

Occupation 2.5 1.10 mermi hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, mermi miktarınız azalmaz daima artar.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsızlık Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.