[ad_1]

En iyi oyun markalarından önde gelen MSI, en yeni Alpha 15 oyun dizüstü bilgisayarını beyan etti. Yeni AMD Radeon RX 5500M grafik kartıyla donanmış Alpha 15, 7nm teknolojisine haiz ve ana donanımı en yeni donanımlarla buluşturan ilk oyun dizüstü bilgisayarı. Hatta MSI, benzersiz sadece yenilikçi bir segment için hususi bir kategori ve yeni bir amblem yarattı. Yeni amblem, gücü, inovasyonu ve refahı temsil eden, yükselen kanatlı bir şimşek şeklini alıyor. Türünün ilk örneği ve baskın olan MSI, yeni canavarı “Alfa” adıyla sundu.

Üç Haneli Kare Hızını Daha Erişilebilir Yapmak

Tipik olarak, “bütçe oyun”, basitçe tamam grafikler ve görüntülerle meydana getirilen anlama gelir. Bununla beraber, MSI, son olarak donanımın daima bir servete mal olmadığının kanıtı olarak Alpha 15'e olan inancına meydan okumak için burada. AMD Radeon RX 5500M, ilk 7nm oyun grafikleri ve Ryzen 7 işlemcisi ile Alpha 15, üç basamaklı kare hızlarını asla olmadığı kadar erişilebilir hale getirdi. Yeni grafikler bununla birlikte yeni AMD FidelityFX teknolojisi ile hemen hemen asla oyun maliyetinde gelişmiş oyun görselleri sunuyor. 15,6 ”144Hz Radeon FreeSync ekranla eşleştirilen oyuncular, CS: GO, Dota 2, Overwatch ve daha fazlası benzer biçimde popüler rakipler içinde pürüzsüz, yırtılmaz, kekemesiz deneyiminin tadını çıkarabilecekler. Performansın arkasındaki sır, Hususi Soğutucu Boost 5'tir. 7-Heatpipe soğutma modülü, yeni donanımdan tam olarak istifade etmek için yine tasarlanmıştır. Tam soğutma kabiliyeti bir araya ulaştığında, oyuncular en üst ölçüde yoğun rekabete girebilirler.

Alfa 15

Ses, sürükleyici oyun deneyimini tamamlamak için oldukça önemlidir. Oyuncular, hoparlörlerden ses çıkarmayı yahut kulaklıklarından çıkmayı tercih ediyorlarsa, Alpha 15 her iki yönü de kapsıyor. Giant Speaker tasarımı, dizüstü bilgisayarların çoğunun 5 kat daha büyük bir hoparlör odasına sığarak, hemen hemen daha çok ses ve netlik yaratarak hemen hemen kasanın ¼ kadarını kapatarak tehlikeye girdiğini gösteriyor. Kulaklık tarafında, Alpha 15 en iyi nitelik için Hi-Res Audio'yu da destekliyor. Her iki durumda da oyuncular hem görsel aynı zamanda sesli daldırma ile savaşlarının tadını çıkartabilecekler.

Tipik bir MSI oyun geleneği olarak, dizüstü bilgisayar bununla birlikte kuvvetli bir soğutma sistemi, tuş başına RGB klavye, Dev Hoparlör, Yüksek Çözünürlüğünde olan ses ve öteki özelliklerden oluşan geniş oyun özellikleri sunar. Alpha 15'i seçilen kanallardan alan kişi oyuncular, Borderlands 3 yahut Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint'in parasız bir kopyasına da hak kazanacak.Taktim etmek

[ad_2]
Haberin Kaynak Linki

Bir Cevap Yazın

Menü