Donanım

MSI, Kaputun Altında AMD İle İlk 7nm Powered Laptopunu Duyurdu #donanimhaber

En iyi oyun markalarından önde gelen MSI, en yeni Alpha 15 oyun dizüstü bilgisayarını beyan etti. Yeni AMD Radeon RX 5500M grafik kartıyla donanmış Alpha 15, 7nm teknolojisine haiz ve ana donanımı en yeni donanımlarla buluşturan ilk oyun dizüstü bilgisayarı. Hatta MSI, benzersiz sadece yenilikçi bir segment için hususi bir kategori ve yeni bir amblem yarattı. Yeni amblem, gücü, inovasyonu ve refahı temsil eden, yükselen kanatlı bir şimşek şeklini alıyor. Türünün ilk örneği ve baskın olan MSI, yeni canavarı “Alfa” adıyla sundu.

Üç Haneli Kare Hızını Daha Erişilebilir Yapmak

Tipik olarak, “bütçe oyun”, basitçe tamam grafikler ve görüntülerle meydana getirilen anlama gelir. Bununla beraber, MSI, son olarak donanımın daima bir servete mal olmadığının kanıtı olarak Alpha 15'e olan inancına meydan okumak için burada. AMD Radeon RX 5500M, ilk 7nm oyun grafikleri ve Ryzen 7 işlemcisi ile Alpha 15, üç basamaklı kare hızlarını asla olmadığı kadar erişilebilir hale getirdi. Yeni grafikler bununla birlikte yeni AMD FidelityFX teknolojisi ile hemen hemen asla oyun maliyetinde gelişmiş oyun görselleri sunuyor. 15,6 ”144Hz Radeon FreeSync ekranla eşleştirilen oyuncular, CS: GO, Dota 2, Overwatch ve daha fazlası benzer biçimde popüler rakipler içinde pürüzsüz, yırtılmaz, kekemesiz deneyiminin tadını çıkarabilecekler. Performansın arkasındaki sır, Hususi Soğutucu Boost 5'tir. 7-Heatpipe soğutma modülü, yeni donanımdan tam olarak istifade etmek için yine tasarlanmıştır. Tam soğutma kabiliyeti bir araya ulaştığında, oyuncular en üst ölçüde yoğun rekabete girebilirler.

Alfa 15

Ses, sürükleyici oyun deneyimini tamamlamak için oldukça önemlidir. Oyuncular, hoparlörlerden ses çıkarmayı yahut kulaklıklarından çıkmayı tercih ediyorlarsa, Alpha 15 her iki yönü de kapsıyor. Giant Speaker tasarımı, dizüstü bilgisayarların çoğunun 5 kat daha büyük bir hoparlör odasına sığarak, hemen hemen daha çok ses ve netlik yaratarak hemen hemen kasanın ¼ kadarını kapatarak tehlikeye girdiğini gösteriyor. Kulaklık tarafında, Alpha 15 en iyi nitelik için Hi-Res Audio'yu da destekliyor. Her iki durumda da oyuncular hem görsel aynı zamanda sesli daldırma ile savaşlarının tadını çıkartabilecekler.

Tipik bir MSI oyun geleneği olarak, dizüstü bilgisayar bununla birlikte kuvvetli bir soğutma sistemi, tuş başına RGB klavye, Dev Hoparlör, Yüksek Çözünürlüğünde olan ses ve öteki özelliklerden oluşan geniş oyun özellikleri sunar. Alpha 15'i seçilen kanallardan alan kişi oyuncular, Borderlands 3 yahut Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint'in parasız bir kopyasına da hak kazanacak.Taktim etmek


Haberin Kaynak Linki

Etiketler

Ramazan Şerif

Selamun Aleyküm Adım Ramazan Şerif Akbuz. Bilişime olan merakım ortaokul yıllarımda başladı.7.Sınıfta Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı aracılığı ile girdiğim Legorobot yarışmasında Türkiye de ilk 20 ye girdik.Bilişime olan heyecanım lise yıllarımda da devam etti.Liseyi Veritabanı Programcılığı bölümünde okudum.Matematiğim zayıftı bende 2 yıllık Omü bilgisayar programcılığına geçiş yaptım.Okulu başarıyla bitirdim.2 Yıldır bir yandan Freelance olarak çalışıyor , bir yandanda iş arıyorum.Bakdım olacağı yok birazda kendimi geliştirme kararı aldım.DGS ile Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliğine geldim.Maceranın devamında bir baltaya sap olabilmek dileğiyle "Zaman zam anıdır Gülüşüme sende gül üşüme"

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı