Hileleri

Minecraft Pocket Edition v1.16.0.53 FULL APK (MCPE 1.16.0.53 / Beta) Aktüel Hile

Aktüel 2020-03-27 10:32:21 Minecraft Pocket Edition v1.16.0.53 FULL APK (MCPE 1.16.0.53 / Beta) hilesi

Minecraft Pocket Edition v1.16.0.53 FULL APK, aleni dünya, serüven ve ölüm kalım türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz icap ettiğini düşündüğüm yapımcılığını Mojang firmasının üstlendiği Android platformunun olmazsa olmaz oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız küpten karakter ile bulunduğunuz kainat için kendi hayat alanınızı oluşturmak, düşmanlarınıza karşı savaşım etmek, keşifler yapmak ve hayatta kalmaktır. Minecraft Pocket Edition v1.16.0.53 sürümü BETA olarak sunulmuştur, onlarca hata için tertip yapılma olup, oyun içi performans artırılmıştır. Ayrıntılı craft sistemi, hayvanlar, köylüler, tehlikeli yaratıklar ve dahası sizleri bekliyor. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Minecraft Pocket Edition Play Store’da 24.99TL’dir, 3.130.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Sahneler

UYARI : oyunu en yeni özelliklerle oynamak için, yeni dünya oluştururken yahut eski dünyanızı düzenlerken yan menüdeki oluştur butonun altındaki oyun kısmından aşağıya inin ve  “Use Experimental Gameplay” kısaca “Deneysel Oyun Kullan” seçeneğini etken edin.

Minecraft Pocket Edition v1.16.0.53 FULL APK İNDİR – 103MB

YEDEK LİNK

BİLGİLENDİRME : Artık oyuna lisans denetimi gelmiştir bundan dolayı SAF APK linkini kaldırıyorum zira lisans kırma işlemi yapıldığı zamanda Realm bölümüne giremezsiniz.

KURULUMU

Minecraft Pocket Edition v1.16.0.53 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş deneyelim.

ÖLÜMSÜZLÜK HİLESİ YOKTUR.

Ayrıştırma yanlışı düzeltilmiştir.

UYARI : APK dosyasında premium giysileri kullanabilmek için tertip yapıldığından ötürü Realm bölümüne üyelik giriş yapamazsınız.

Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0 sürümünde eklenen Command Block kullanabilmek için kontakt bölümüne “/give @p command_block 64” yazınız, blok envantere gelecektir.

Harita kurarken can’t be opened yanlışı alıyorsanız, oyunun ayarlar kısmında profil sekmesine gelin (Settings / Profile) “File Storage Location” bölümünü External olarak seçin ve oyunu kapatıp açın, problem düzelecektir.

UYARI : oyun açılışta kapanıyorsa games/com.mojang/minecraftpe/ klasörü içindekileri silip oyunu yine açın büyük olasılıkla sorunsuz çalışacaktır.

UYARI : minecraftWorlds klasörünü sakın silmeyin aksi biçimde bütün oluşturduğunuz Minecraft evrenleri kaybolur.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Ile alakalı

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üstünden dosya indirirken birtakım web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek veya en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz kafi olacaktır. (ek olarak yedek bağlantıları de kullanabilirsiniz)

dosya indirme problemi için


Bilgilendirme 2 : Ara ara “Meçhul bir hata sebebiyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” yanlışı alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip yine kontrol edin, 1-2 kere denedikten sonrasında indirme adım atar.

Bilgilendirme 3 : Birtakım cihazlarda “Dosya Açılamıyor” yanlışı alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler yahut download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsız etme Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Etiketler

Ramazan Şerif

Selamun Aleyküm Adım Ramazan Şerif Akbuz. Bilişime olan merakım ortaokul yıllarımda başladı.7.Sınıfta Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı aracılığı ile girdiğim Legorobot yarışmasında Türkiye de ilk 20 ye girdik.Bilişime olan heyecanım lise yıllarımda da devam etti.Liseyi Veritabanı Programcılığı bölümünde okudum.Matematiğim zayıftı bende 2 yıllık Omü bilgisayar programcılığına geçiş yaptım.Okulu başarıyla bitirdim.2 Yıldır bir yandan Freelance olarak çalışıyor , bir yandanda iş arıyorum.Bakdım olacağı yok birazda kendimi geliştirme kararı aldım.DGS ile Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliğine geldim.Maceranın devamında bir baltaya sap olabilmek dileğiyle "Zaman zam anıdır Gülüşüme sende gül üşüme"

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: