Minecraft Pocket Edition v1.14.30.51 FULL APK (MCPE 1.14.30.51 / Beta) Aktüel Hile

 Minecraft Pocket Edition v1.14.30.51 FULL APK (MCPE 1.14.30.51 / Beta) Aktüel Hile
Okunuyor Minecraft Pocket Edition v1.14.30.51 FULL APK (MCPE 1.14.30.51 / Beta) Aktüel Hile

Aktüel 2020-01-30 09:48:59 Minecraft Pocket Edition v1.14.30.51 FULL APK (MCPE 1.14.30.51 / Beta) hilesi

Minecraft Pocket Edition v1.14.30.51 FULL APK, inşa etme oyunlarını seven hocalarım için aktüel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Mojang stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz küpten kainat içerisinde kendi hayat alanınızı inşa etmek, düşmanlarınıza karşı savaşım etmek ve hayatta kalmaktır. Minecraft Pocket Edition v1.14.30.51 sürümü BETA olarak sunulmuştur, onlarca hata için tertip yapılma olup, birtakım bloklardaki sorunlar giderilmiştir. Geniş küpten dünya içerisinde yaratıklara karşı savaşım etmek parmaklarınızın ucundadır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Minecraft Pocket Edition Play Store’da 24.99TL’dir, 3.065.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Sahneler

UYARI : oyunu en yeni özelliklerle oynamak için, yeni dünya oluştururken ya da eski dünyanızı düzenlerken yan menüdeki oluştur butonun altındaki oyun kısmından aşağıya inin ve  “Use Experimental Gameplay” kısaca “Deneysel Oyun Kullan” seçeneğini etken edin.

Minecraft Pocket Edition v1.14.30.51 FULL APK İNDİR – 90MB

YEDEK LİNK

BİLGİLENDİRME : Artık oyuna lisans denetimi gelmiştir bu nedenle SAF APK linkini kaldırıyorum zira lisans kırma işlemi yapıldığı zamanda Realm bölümüne giremezsiniz.

KURULUMU

Minecraft Pocket Edition v1.14.30.51 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş deneyelim.

ÖLÜMSÜZLÜK HİLESİ YOKTUR.

Ayrıştırma yanlışı düzeltilmiştir.

UYARI : APK dosyasında premium giysileri kullanabilmek için tertip yapıldığından ötürü Realm bölümüne üyelik giriş yapamazsınız.

Durduruldu yanlışı alan Intel cihazlar için hususi APK (x86) dosyası : İNDİR

Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0 sürümünde eklenen Command Block kullanabilmek için kontakt bölümüne “/give @p command_block 64” yazınız, blok envantere gelecektir.

Harita kurarken can’t be opened yanlışı alıyorsanız, oyunun ayarlar kısmında profil sekmesine gelin (Settings / Profile) “File Storage Location” bölümünü External olarak seçin ve oyunu kapatıp açın, problem düzelecektir.

UYARI : oyun açılışta kapanıyorsa games/com.mojang/minecraftpe/ klasörü içindekileri silip oyunu yine açın büyük olasılıkla sorunsuz çalışacaktır.

UYARI : minecraftWorlds klasörünü sakın silmeyin aksi şekilde bütün oluşturduğunuz Minecraft evrenleri kaybolur.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkındaki

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üstünden dosya indirirken birtakım web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek veya en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz kafi olacaktır. (ek olarak yedek bağlantıları de kullanabilirsiniz)

dosya indirme problemi için


Bilgilendirme 2 : Bazı zamanlar “Meçhul bir hata sebebiyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” yanlışı alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip yine kontrol edin, 1-2 kere denedikten sonrasında indirme adım atar.

Bilgilendirme 3 : Birtakım cihazlarda “Dosya Açılamıyor” yanlışı alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler ya da download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsız etme Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.