Teknoloji

Medicare sigortacıları büyük Apple Watch indirimleri sunmaya başladı #teknoloji

Apple’ın Apple Watch’ını bir sağlık ve fitness cihazı olarak pazarlamaya zorlu bir adımda, özel bir Medicare sigortası, ilk kez CNBC’nin bildirdiği gibi, üyelerine Watch’ın maliyetini sübvanse ediyor.

Özel Sağlık üyeleri, bir Apple Watch'ın maliyetine 150 $ 'lık “Sağlıklı Yaşam Dolabı” koyabilirler. Bu, 399 $ 'lık Apple Watch Series 5'in fiyatının üçte birinden fazlasını keser. Wellness Bucks özellikle giyilebilir ürünler için tahsis edilmiş; ayrıca fitness derslerine ve kilo verme programlarına gidebilirler.

Adanmış Sağlık, insanların bir Apple Watch'ı edinmelerini kolaylaştıran ilk sigorta şirketi değil – örneğin Apple, Aetna ve UnitedHealthcare gibi sigorta şirketleri ile ortaklık kurdu – ama Adanmış Sağlık, kapsayan özel bir şirket olan Medicare Advantage sigortacısı. Medicare, yaşlı Amerikalılar için yarar sağlar.

Ayrılmış Sağlık nispeten küçük bir sigorta şirketi olmasına rağmen – CNBC, şirketin yaklaşık 4 bin üyesi olduğunu ve sadece Florida'da bulunduğunu söylüyor – hareket hala önemli: Kaiser Family Foundation'ın verilerine göre, 208 Amerikalı, 2018'de Medicare Advantage ile ilgilendi. Bu, CNBC'nin, Medicare sigorta şirketlerini hedef alma konusundaki görünen planlarında momentum olduğunu ve CNBC'nin, temas ettikleri Medicare Advantage planlarının birçoğunun “aynı zamanda bir Apple Watch fitness avantajı olduğunu” söylediğini belirtti.

Apple Watch’ın bazı özellikleri bu pazara giriyor gibi görünüyor: kalp atış hızı izleme ve düşme tespiti yeni Apple Watch modellerinin avantajları arasında. Sigortacılarla bu şekilde çalışmak Apple Watch satışlarını şişirebilir çünkü yaşlı Amerikalılar alışkanlıklarını izlemek için kullanır. Fitbit de bu alanda rekabet ediyor ve bazı sigortacılar da esasen aynı şeyi elde etmek için Apple Watches yerine Fitbits sunuyor. Kaliforniya'nın Mavi Kalkanı gibi bazı sigorta şirketleri, programlarına kayıtlı olan kişilere giyilebilir hedeflerine ulaşma teşvikleri için teklifte bulundular.


Haberin Kaynak Linki

Etiketler

Ramazan Şerif

Selamun Aleyküm Adım Ramazan Şerif Akbuz. Bilişime olan merakım ortaokul yıllarımda başladı.7.Sınıfta Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı aracılığı ile girdiğim Legorobot yarışmasında Türkiye de ilk 20 ye girdik.Bilişime olan heyecanım lise yıllarımda da devam etti.Liseyi Veritabanı Programcılığı bölümünde okudum.Matematiğim zayıftı bende 2 yıllık Omü bilgisayar programcılığına geçiş yaptım.Okulu başarıyla bitirdim.2 Yıldır bir yandan Freelance olarak çalışıyor , bir yandanda iş arıyorum.Bakdım olacağı yok birazda kendimi geliştirme kararı aldım.DGS ile Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliğine geldim.Maceranın devamında bir baltaya sap olabilmek dileğiyle "Zaman zam anıdır Gülüşüme sende gül üşüme"

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: