Lunch Hero v0.18.0 MOD APK Güncel Hile

 Lunch Hero v0.18.0 MOD APK Güncel Hile
Okunuyor Lunch Hero v0.18.0 MOD APK Güncel Hile

Güncel 2020-07-11 09:36:18 Lunch Hero v0.18.0 MOD APK hilesi

Lunch Hero v0.18.0 PARA HİLELİ APK, mini kahraman ve yaratıklara karşı mücadele oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını MP Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bölümlerde karşınıza çıkan canavarları yok etmek ve aşamaları tamamlamaktır. Lunch Hero v0.18.0 içinde yaşanan maddi sorunlardan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz kadar sandık açıp, karakterinizi geliştirebilirsiniz. Onlarca bölüm, tehlikeli yaratıklar, özel yetenekleriniz ve dahası sizleri bekliyor. Lunch Hero v0.18.0 sürümünde yeni kahraman eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Lunch Hero Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyun içinde para ve elmas harcadıkça artar.

Lunch Hero v0.18.0 MOD APK İNDİR – 126MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Lunch Hero v0.18.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Lunch Hero 0.18.0 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

Lunch Hero 0.18.0 elmas hile apk : oyun içinde elmas miktarınız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsızlık Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.