LoL Warwick Mid Strateji Rehberi – Garip Seçimler # 122

 LoL Warwick Mid Strateji Rehberi – Garip Seçimler # 122
Okunuyor LoL Warwick Mid Strateji Rehberi – Garip Seçimler # 122

Warwick Orta Stratejisi

Warwick Mid oynamak için kılavuz

Aşağıda Warwick Mid iyi mi oynanır üstüne bir kılavuzdur. Onu iyi mi oynayacağımız, rune kuramı, eşya yapımı, Warwick Mid'ın iyi mi çalmış olduğu, Warwick Mid'ün dezavantajları ve buna iyi mi karşı koyacağımız ile alakalı konuşacağız.

İşte oyuncu bunu yaparken tamamen aklı başlangıcında olup olmadığından hala güvenilir olamadığım bir ilginç seçim, fakat şaşırtıcı bir halde yalnız iyi çalıştığını değil, aslına bakarsak onunla bir oyun taşıdı. Warwick bugünlerde nadiren oynanıyor, hatta ormanda bile, Warwick adım atmak için garip bir seçim. Onun ile alakalı orta nüktedan olarak konuşmaya başladığında … işte öyleyse insanoğlu sana gülünç bakmaya adım atar. Bu aslına bakarsak işe yarıyor mu? Onu iyi mi oynayacağına bir bak!

Warwick Mid hakkında daha fazlası

Warwick Mid oynamak için kılavuz

Aşağıda Warwick Mid iyi mi oynanır üstüne bir kılavuzdur. Onu iyi mi oynayacağımız, rune kuramı, eşya yapımı, Warwick Mid'ın iyi mi çalmış olduğu, Warwick Mid'ün dezavantajları ve buna iyi mi karşı koyacağımız ile alakalı konuşacağız.

İşte oyuncu bunu yaparken tamamen aklı başlangıcında olup olmadığından hala güvenilir olamadığım bir ilginç seçim, fakat şaşırtıcı bir halde yalnız iyi çalıştığını değil, aslına bakarsak onunla bir oyun taşıdı. Warwick bugünlerde nadiren oynanıyor, hatta ormanda bile, Warwick adım atmak için garip bir seçim. Onun ile alakalı orta nüktedan olarak konuşmaya başladığında … işte öyleyse insanoğlu sana gülünç bakmaya adım atar. Bu aslına bakarsak işe yarıyor mu?

Bilgileri aşağıdan deneyin!

Warwick Mid İçindekiler:

  1. Warwick Mid Iyi mi Oynanır
  2. Warwick Mid Rune Kurulumu
  3. Warwick Mid iyi mi çalışır?
  4. Warwick Mid'in Potansiyel Tuzaklar
  5. Warwick Mid oyunu

Iyi mi oynanır

Kabiliyetleri: Q, E, W arkasından R> Q> W> E'yi önceliklendirin
Summoner Spells: Flash + Teleport
başlangıç ​​eşyaları: (Doran Kılıcı + Can İksiri) yahut (Musibet İksiri)
Çekirdek ürün: Titanik Hydra (Bir müddet Tiamat olarak sakla), Merkür'ün Adımları, Ruh Gömleği, Üçlü Qüç, Wit'in Sonu, Sterak'ın Güvencesi

Rune Kurulumu

Iyi mi çalışır

İnanılmaz derecede iyi Gank Desteği

Warwick kadar sert bir erkek benzer biçimde, destekleyici bir erkek benzer biçimde yapıyor. Boşluğu daha yakın ve kalabalık kontrolü ona oldukca iyi potansiyel kazandırıyor ve ormanı da katılırken düşmanları tutmasını sağlıyor. Altıncı seviyeden sonrasında, hasım şeridini öldürmek hemen hemen güvence dibine alındı.

Kuvvetli Sustain

Warwick'in eylemsiz sürekliliği şeritte kalmak için inanılmaz derecede iyidir. Bunu erken bir Yolsuzluk İksiri veya Doran'ın Kılıcı ve Teleportu ile birleştirdiğinizde, ona ne kadar zarar verdiğiniz mühim değil, şeritten çıkarmanız imkansızdır.

Çılgın dolaşım gücü
Warwick'in, Tiamat'ı yakalayana kadar itme yeteneği devasa yükseklikte olmayacak, sadece meydana getirdiği an, Kan Avı ile dalgaları temizleme ve yan şeritleri tehdit etme yeteneği kazanıyor. Hareket hızı Taliyah'ın hedeflerinden daha süratli bir halde dere süresince hareket etmesine müsaade eden Taliyah'ınkinden bile daha süratli.

Yakın dövüşe karşı kuvvetli
En iyi düellocu olmasa da, Warwick squishies'i avlayan şampiyonlara karşı kendi başına durabilir. Yasuo ve Irelia benzer biçimde düşmanlar, kabiliyetsiz atışları sebebiyle onu neşelendirmekte zorlanacaklar;

Potansiyel Tuzaklar

Kolayca Poked

Her ne kadar Warwick'in sürdürdüğü kazık hasarının çoğunu telafi etmek için kafi olsa da, muhtemelen hala şeritte oldukca fazla yer alacak. Ek olarak, CS'lere hareket etmeden yardım etmesi için muhtelif büyülerden yoksundur, bu da Zed yahut Kassadin benzer biçimde öteki geleneksel yakın dövüş şampiyonlarından oldukca daha fazlasını alacağı demektir.

Değişmiş Hasar Yok
Warwick'in ortası, iyi durumda olduğu vakit … bayağı şampiyonlardan beklediğiniz güçten oldukca yoksundu. Bu, Warwick'in ortalarını almak, bir ön hatta gereksinim duyarsanız işe yarayabilir, sadece genel konuşmak en müsait seçim olmayacaktır.

Warwick Mid oyunu

Warwick ortasını atmak genel anlamda hangi şampiyonu seçtiğinizi ve onun öldürme potansiyelini idrak etme ve peyniri kaçırma hikayesinde daha azca şey anlatım eder. Mesafenizi koruyarak ve agresif olmaya başladığında dikkatli olunca, CC’yi 100’den ölüme almaktan kaçınabilirsiniz.

Sonuçlar

Warwick Mid, Warwick bulunduğunu düşünerek şaşırtıcı halde iyi bir seçim … orta şeritte. Öte taraftan, onu başka bir meta şampiyonun orta şeridi olarak kura çekmek arzu ettiğiniz bir senaryo düşünemiyorum. Bu oyun tarzıyla hakkaten ilgileniyorsanız, bunun yerine Nocturne'yi tavsiye ederim!

Tavsiye edilen Tabaka: Düşük Tabaka 3

Bu seçim ile alakalı ne düşünüyorsun? Tecrübe etmek talep eder misin? Aşağıya yorum yapın!


Source bağlantı

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.