league of legends

LoL Top 7 Nedenleri Çin'in Video Oyunlarındaki Yerine Açılması Deli Değil

Xin zhao Çin Yasağı Video Oyunu?
Çin'deki son yasal düzenlemeye aşina olmayanlar için, bu Salı günü gösterilen resmi kılavuzlar, 18 yaşın altındaki bütün oyuncular için yeni bir sokağa çıkma yasağı ve süre kısıtlaması getiriyor:

Çin Yasağı Video Oyunu?

Bu Ne Kadar Fena?

Çin Aslına bakarsanız Bunu Yapıyor

Pek fazlaca oyun için, kullananların birkaç saatten daha uzun zaman oynarlarsa, artık oyun oynamayı yahut ödülleri kazanamayacakları sınırlar vardır. Bu, oyuncuların son aşama bağımlılık yaratan oyunlar oynamasını engellememekle beraber, kullananların devamlı yetişmek için gereksinim duydukları şeklinde hissetmelerini engelliyor.

Kanunlar Kanun değil

Çin'de, halkı ağır bir halde yürütmek için hizmet etmiyorsa, birtakım yasalar nadiren uygulanır. Örnek olarak, Çin'deki sokak satıcıları teknik olarak yasa dışıdır, sadece kasabada görünüşlerini korumaları ihtiyaç duyulan bir tür hükümet işlevi olmadıkça onları her yerde görürsünüz.

İnsanlar Çevresindeki Yolları Bulacak

Yeni ve gelecek bir oyun süperstarı için hakikaten gerekliyse, insanoğlu devamlı sınırlarını aşmanın yollarını bulurlar. İster eski bir ferdin hesabını kullanarak, isterse çevrimdışı bir sürüm geliştirerek, düzenlemeler hakikaten istedikleri yahut gereksinim duydukları kadar oynamaktan vazgeçmezler.

Çince Okulları YOĞUN

Dünyanın dört bir tarafındaki okullarla karşılaştırıldığında, Asya lise programları vasıtasıyla sıkı not almasıyla ünlüdür. Nadiren çocuklar aslına bakarsanız oyun için hakikaten süre var. Dürüst olmak gerekirse, video oyunlarındaki halka aleni bir sokağa çıkma tesiri fazlaca fazla bir etkiye haiz olmayacak ve ilgi çekici bir toplumsal gözlem meydana getirecek.

Oyuncular 18'den Ilkin Pro Oynayamıyor

18 yaşın altındaki oyuncuların yeniden de ustalaşmış olmaları yasaktır. Bu sokağa çıkma yasağı yasağı, gençlerin akarsuları takip edebilme yeteneğini ortadan kaldırırken, nüfusun büyük çoğunluğunun 18 yaşından ilkin sıkıntılı saatler geçirmesi gerekmediği görülüyor.

Anne babalar Aslına bakarsanız Sokağa çıkma yasağı yok

Genel hatlarıyla konuşursak, ebeveynlerin bir çok muhtemelen çocuklarını başlarda sokağa çıkma yasağıyla karşıladı. Hükümetin müdahalesinin, genellikle, hali hazırda ebeveynlerinin baş parmakları altındaki evlatların oyun alışkanlıklarında büyük bir değişim yaratması olası değildir.

Netice

Çin'in video oyunları mevzusundaki yeni düzenleyici yasağı mevzusundaki öfkenin tümü fazlaca fazla yutturuluyor ve muhtemelen daha çok devlet işi kurmak için yapılma geniş çaplı bir toplumsal gözlem olarak tarihe geçecek, sadece ülke genelinde çok önemli bir tesir yaratacak şeklinde görünmüyor. Oyun kabiliyeti yahut işgücü becerisi perspektif.

Oyun yasağı hakkındaki ne düşünüyorsunuz? Göründüğünden daha mı ciddi? Birisi oyun zamanınızı düşürmeye çalışsa ne yapardınız? Aşağıya yorum yapın!


Source bağlantı

Etiketler

Ramazan Şerif

Selamun Aleyküm Adım Ramazan Şerif Akbuz. Bilişime olan merakım ortaokul yıllarımda başladı.7.Sınıfta Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı aracılığı ile girdiğim Legorobot yarışmasında Türkiye de ilk 20 ye girdik.Bilişime olan heyecanım lise yıllarımda da devam etti.Liseyi Veritabanı Programcılığı bölümünde okudum.Matematiğim zayıftı bende 2 yıllık Omü bilgisayar programcılığına geçiş yaptım.Okulu başarıyla bitirdim.2 Yıldır bir yandan Freelance olarak çalışıyor , bir yandanda iş arıyorum.Bakdım olacağı yok birazda kendimi geliştirme kararı aldım.DGS ile Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliğine geldim.Maceranın devamında bir baltaya sap olabilmek dileğiyle "Zaman zam anıdır Gülüşüme sende gül üşüme"

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: