Hileleri

Little Crane 2 Mud Play v2.02 FULL APK Aktüel Hile

Aktüel 2020-03-26 16:10:18 Little Crane 2 Mud Play v2.02 FULL APK hilesi

Little Crane 2 Mud Play v2.02 FULL APK, simülasyon ve iş makinesi kullanma oyunlarını seviyorsanız denemeniz icap ettiğini düşündüğüm yapımcılığını Game Studio Abraham Stolk firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız iş makineleri ile bulunduğunuz bölümlerde görevleri tamamlamak için sürüşler yapmaktır. Kullanabileceğiniz değişik araçlar, sıkıntılı işler, ayrıntılı idare sistemi ve dahası sizleri bekliyor. Little Crane 2 Mud Play v2.02 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Kepçe, kamyon, vinç şeklinde iş makineleri parmaklarınızın ucunda olacaktır. Sıkıntılı arazi şartlarında görevleri tamamlamak için gitmeniz ihtiyaç duyulan uzun yollar yönetiminiz muazzam aksi biçimde görevleri bitiremeyebilirsiniz. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Little Crane 2 Play Store’da 39.40TL’dir.

Oyunumuzdan Sahneler

BİLGİLENDİRME : apk dosyasının kurulabilmesi için ARMV8 destekli aygıt şarttır.

Little Crane 2 Mud Play v2.02 FULL APK İNDİR – 9MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Little Crane 2 Mud Play v2.02 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş tecrübe edelim.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Ile alakalı

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üstünden dosya indirirken birtakım web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek veya en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz kafi olacaktır. (ek olarak yedek bağlantıları de kullanabilirsiniz)

dosya indirme problemi için


Bilgilendirme 2 : Ara ara “Meçhul bir hata sebebiyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” yanlışı alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip yine kontrol edin, 1-2 kez denedikten sonrasında indirme adım atar.

Bilgilendirme 3 : Birtakım cihazlarda “Dosya Açılamıyor” yanlışı alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler yahut download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Taciz Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Etiketler

Ramazan Şerif

Selamun Aleyküm Adım Ramazan Şerif Akbuz. Bilişime olan merakım ortaokul yıllarımda başladı.7.Sınıfta Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı aracılığı ile girdiğim Legorobot yarışmasında Türkiye de ilk 20 ye girdik.Bilişime olan heyecanım lise yıllarımda da devam etti.Liseyi Veritabanı Programcılığı bölümünde okudum.Matematiğim zayıftı bende 2 yıllık Omü bilgisayar programcılığına geçiş yaptım.Okulu başarıyla bitirdim.2 Yıldır bir yandan Freelance olarak çalışıyor , bir yandanda iş arıyorum.Bakdım olacağı yok birazda kendimi geliştirme kararı aldım.DGS ile Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliğine geldim.Maceranın devamında bir baltaya sap olabilmek dileğiyle "Zaman zam anıdır Gülüşüme sende gül üşüme"

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: