LIMBO v1.20 FULL APK – TAM SÜRÜM Güncel Hile

 LIMBO v1.20 FULL APK – TAM SÜRÜM Güncel Hile
Okunuyor LIMBO v1.20 FULL APK – TAM SÜRÜM Güncel Hile

Güncel 2020-10-07 18:12:15 LIMBO v1.20 FULL APK – TAM SÜRÜM hilesi

LIMBO v1.20 FULL APK, macera, gizem ve mini korku – gerilim oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Playdead stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz ürkütücü evren içinde düşmanlarınızla mücadele etmek ve kaybolan kardeşinizi bulmaktır. Çözülmesi gereken gizemler, yüksek tepeler, tehlikeli yaratıklar, tuzaklar ve dahası sizleri bekliyor. LIMBO v1.20 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Bitmek bilmeyen bir arayış, etkileşime geçebileceğiniz onlarca eşya parmaklarınızın ucunda olacaktır. LIMBO Play Store’da 14.42TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

LIMBO v1.20 FULL APK İNDİR – 29MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

LIMBO v1.20 OBB DATA İNDİR – 93MB

YEDEK OBB DATA

Kurulumu

LIMBO v1.20 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.playdead.limbo.full” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

LIMBO v1.20 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsızlık Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.