Kart Heroes v1.0 MOD APK Güncel Hile

 Kart Heroes v1.0 MOD APK Güncel Hile
Okunuyor Kart Heroes v1.0 MOD APK Güncel Hile

Güncel 2020-08-02 12:05:56 Kart Heroes v1.0 MOD APK hilesi

Kart Heroes v1.0 PARA HİLELİ APK, araba yarış oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Koukoi Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz parkur içinde rakiplerinizle yarışmak ve bitiş çizgisine onlardan önce varmaktır. Kart Heroes içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz arabalara sahip olabilirsiniz. Zorlu yarış pistleri, hızlı rakipler, özel arabalar ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Kart Heroes Play Store’da henüz herkes için indirilebilir değildir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyun içinde istediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değlidir.

Kart Heroes v1.0 MOD APK İNDİR – 65MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Kart Heroes v1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Kart Heroes 1.0 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

Kart Heroes 1.0 elmas hile apk : oyun içinde elmas miktarınız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsızlık Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.