Jurassic Survival v2.3.1 MOD APK – MEGA HİLELİ Aktüel Hile

 Jurassic Survival v2.3.1 MOD APK – MEGA HİLELİ Aktüel Hile
Okunuyor Jurassic Survival v2.3.1 MOD APK – MEGA HİLELİ Aktüel Hile

Aktüel 2020-04-01 10:04:14 Jurassic Survival v2.3.1 MOD APK – MEGA HİLELİ hilesi

Jurassic Survival v2.3.1 EŞYA HİLELİ APK, aleni dünya, ölüm kalım ve serüven oyunlarını seven hocalarım için aktüel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Mishka Production stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile yırtıcı doğada dinozorlara karşı savaşım etmek ve kendi hayat alanınızı kurmaktır. Jurassic Survival içerisinde yaşanmış olan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan ötürü MOD APK doğrusu müddetsiz para hileli, ihtiyaçsız craft hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, bölgenizi kolaylıkla kurup dinozorları yansız hale getirebilirsiniz. Keşfedilecek yerler, onlarca ekipman, saldırgan dinozorlar ve dahası sizleri bekliyor. Jurassic Survival v2.3.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Jurassic Survival Play Store’da 215.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Sahneler

Bilgilendirme : daha öncede hileli olarak oynuyorsanız ve kaldığınız yerden idame etmek istiyorsanız, eski hileli oyunu silmeden yeni sürüm hileli apk dosyasını kurun.

UYARI : oyun içerisinde craft ettiğiniz eşyalar üzerinizde görünmezse yahut beyaz olursa (sırt çantası hariç), eski eşyanızı giyinin ve görünmeyen ürünü ekipmanı silin yoksa oyununuz bozulur. Baştan adım atmak zorunda kalırsınız.

Jurassic Survival v2.3.1 MOD APK İNDİR – 175MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Jurassic Survival v2.3.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş tecrübe edelim.

Jurassic Survival 2.3.1 para hile apk : oyun içerisinde dilediğiniz şeklinde para harcayabilirsiniz, haiz olduğunuz para miktarı mühim değildir.

Jurassic Survival 2.3.1 craft hile apk : oyun içerisinde dilediğiniz şeklinde craft yapabilirsiniz, materyal yeterliliği mühim değildir.

Jurassic Survival 2.3.1 eşya çoğaltma hile apk : oyun içerisinde herhangi bir eşyayı seçip split butona basarsanız kopyalanır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Ile alakalı

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üstünden dosya indirirken birtakım web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek veya en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz kafi olacaktır. (ek olarak yedek bağlantıları de kullanabilirsiniz)

dosya indirme problemi için


Bilgilendirme 2 : Ara ara “Meçhul bir hata sebebiyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” yanlışı alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip yeniden kontrol edin, 1-2 kez denedikten sonrasında indirme adım atar.

Bilgilendirme 3 : Birtakım cihazlarda “Dosya Açılamıyor” yanlışı alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler yahut download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Taciz Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.