Teknoloji

İPhone 11 Pro, USB-C 18W duvar şarj cihazı ve USB-C'den Yıldırım kablosuna sahiptir #teknoloji

Orijinal iPhone’un 2007’de piyasaya sürülmesinden bu yana ilk kez Apple nihayet kutuda gelen duvar prizini ve kablosunu yeniliyor: yeni duyurulmuş iPhone 11 Pro, en sonunda – hızlı şarj edilen bir 18W USB ile geliyor -C şarj cihazı ve USB-C kutusundaki Yıldırım kablosuna.

Ne yazık ki, değişiklik evrensel değil: ucuz iPhone 11, iPhone 11 Pro ile aynı hızlı şarj özelliklerine sahip olmasına rağmen, Apple'ın on yıldan fazla bir süredir sunduğu aynı korkunç 5W tuğla ve USB-A kablosuyla birlikte gelecek yani, daha hızlı şarj etmek veya hatta modern bir Apple dizüstü bilgisayara takmak istiyorsanız, yeni bir tuğla ve kabloyu kullanmanız gerekecek.

Yine de, değişiklik – en azından daha ucuz iPhone'lar için – güzel bir şey, Apple'ın telefonlarından herhangi biri için hızlı bir şekilde ilk kez şarj edilmesini sağlaması şartıyla (2017'den beri bu özelliğin sunulmasına rağmen) ).

Üstelik bir USB-C iPhone olmasa da (belki gelecek sene!), En azından birincil modern port standardı için biraz destek sunmak iyi bir başlangıç.


Haberin Kaynak Linki

Etiketler

Ramazan Şerif

Selamun Aleyküm Adım Ramazan Şerif Akbuz. Bilişime olan merakım ortaokul yıllarımda başladı.7.Sınıfta Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı aracılığı ile girdiğim Legorobot yarışmasında Türkiye de ilk 20 ye girdik.Bilişime olan heyecanım lise yıllarımda da devam etti.Liseyi Veritabanı Programcılığı bölümünde okudum.Matematiğim zayıftı bende 2 yıllık Omü bilgisayar programcılığına geçiş yaptım.Okulu başarıyla bitirdim.2 Yıldır bir yandan Freelance olarak çalışıyor , bir yandanda iş arıyorum.Bakdım olacağı yok birazda kendimi geliştirme kararı aldım.DGS ile Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliğine geldim.Maceranın devamında bir baltaya sap olabilmek dileğiyle "Zaman zam anıdır Gülüşüme sende gül üşüme"

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı

Selamun Aleyküm arkadaşlar !

Adım Ramazan Şerif AKBUZ yazılım mühendisliği öğrencisiyim

Sitemin aylık masraflarını karşılayabilmesi için reklamlara ihtiyacı var.Bu reklamlar kumar , çıplaklık vs içermiyor.Lütfen emeğe saygı  bana destek olur musunuz? Reklama Tıklayın demiyorum Biraz katlanın yeter.


 

ReklamEngelleme
Sitemde herhangi rahatsızlık verici cinsel ,kumar vb reklam bulunmamaktadır.Siteme gelen ziyaretçilerin geneli adblockler tarzı reklam engelleme programları kullanmaktadır.Lütfen destek amaçlı siteme bu tür programlar ile girmeyiniz.

%d blogcu bunu beğendi: