[ad_1]

Orijinal iPhone’un 2007’de piyasaya sürülmesinden bu yana ilk kez Apple nihayet kutuda gelen duvar prizini ve kablosunu yeniliyor: yeni duyurulmuş iPhone 11 Pro, en sonunda – hızlı şarj edilen bir 18W USB ile geliyor -C şarj cihazı ve USB-C kutusundaki Yıldırım kablosuna.

Ne yazık ki, değişiklik evrensel değil: ucuz iPhone 11, iPhone 11 Pro ile aynı hızlı şarj özelliklerine sahip olmasına rağmen, Apple'ın on yıldan fazla bir süredir sunduğu aynı korkunç 5W tuğla ve USB-A kablosuyla birlikte gelecek yani, daha hızlı şarj etmek veya hatta modern bir Apple dizüstü bilgisayara takmak istiyorsanız, yeni bir tuğla ve kabloyu kullanmanız gerekecek.

Yine de, değişiklik – en azından daha ucuz iPhone'lar için – güzel bir şey, Apple'ın telefonlarından herhangi biri için hızlı bir şekilde ilk kez şarj edilmesini sağlaması şartıyla (2017'den beri bu özelliğin sunulmasına rağmen) ).

Üstelik bir USB-C iPhone olmasa da (belki gelecek sene!), En azından birincil modern port standardı için biraz destek sunmak iyi bir başlangıç.

[ad_2]
Haberin Kaynak Linki

Bir Cevap Yazın

Menü
%d blogcu bunu beğendi: