Into the Dead v2.5.9 MOD APK – MEGA HİLELİ Güncel Hile

 Into the Dead v2.5.9 MOD APK – MEGA HİLELİ Güncel Hile
Okunuyor Into the Dead v2.5.9 MOD APK – MEGA HİLELİ Güncel Hile

Güncel 2020-09-21 19:42:12 Into the Dead v2.5.9 MOD APK – MEGA HİLELİ hilesi

Into the Dead v2.5.9 PARA HİLELİ APK, zombilere karşı mücadele ve sonsuz koşu türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını PIKPOK firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz zorlu yol üstünde daima ileri doğru gitmek, karşınıza çıkan zombileri etkisiz hale getirmek ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Into the Dead içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan tüm silah, köpek ve ekipman paketlerinin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, zombilere karşı yenilmez olabilirsiniz. Köpekleriniz, tehlikeli zombiler, güçlü silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Into the Dead v2.5.9 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Into the Dead Play Store’da 1.690.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Into the Dead v2.5.9 MOD APK İNDİR – 97MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Into the Dead v2.5.9 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Into the Dead 2.5.9 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Into the Dead 2.5.9 hile apk : oyun içindeki tüm gerçek parayla satılan ögeler kullanıma açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsızlık Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.