House Flipper v1.02 MOD APK Güncel Hile

 House Flipper v1.02 MOD APK Güncel Hile
Okunuyor House Flipper v1.02 MOD APK Güncel Hile

Güncel 2020-10-22 19:57:09 House Flipper v1.02 MOD APK hilesi

House Flipper v1.02 PARA HİLELİ APK, işletme, simülasyon ve dekorasyon oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını PlayWay SA firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapmaya hazırlanan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz ev içinde tamirat – tadilat ve yeniden dekore işlerini yapmak, hayalinizdeki görünüme kavuşturmaktır. House Flipper: Home Design, Renovation Games içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm eşyaları kullanabilirsiniz. Zorlu temizlik işleri, farklı el aletleri, büyük evler ve dahası sizleri bekliyor. House Flipper v1.02 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. House Flipper Play Store’da ön kayıt aşamasındadır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : hileyi sorunsuz kullanabilmek için kurulum kısmındaki açıklamaları okumanız yeterlidir.

UYARI : oyunu kurup – oynayabilmek için ARMV8 işlemcili bir cihaza ihtiyacınız vardır, aksi halde kurulmaz veya çalışmaz.

House Flipper v1.02 MOD APK İNDİR – 120MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

House Flipper v1.02 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

House Flipper 1.02 altın hile apk : oyun içinde üst kısımdaki paranızın yazdığı bölüme basın, açılan menüde altta değiştir butonu vardır oradan yapacağınız takas işlemlerinde altın miktarınız azalmaz, daima artar.

House Flipper 1.02 para hile apk : oyun içinde altın bozdurarak paraya sahip olabilirsiniz.

House Flipper 1.02 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan ürünlerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsızlık Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !
Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.