HIS, Radeon RX 5700 XT Pembe ve Mavi Ordu Serisini Duyurdu #donanimhaber

 HIS, Radeon RX 5700 XT Pembe ve Mavi Ordu Serisini Duyurdu
 #donanimhaber
Okunuyor HIS, Radeon RX 5700 XT Pembe ve Mavi Ordu Serisini Duyurdu #donanimhaber

HIS, yeni Radeon RX 5700 XT Pembe ve Mavi Ordu serisi monitör kartlarını ifade etti. Bu, Navi ürün serisine en yeni eklentidir ve beyaz renk şemasıyla ROG RTX 2080 Ti ile en yakın renk çeşitliliği konseptte benzer olan grafik kartı pazarına parlak bir dokunuş getirir. Grafik kartında siyah haricinde başka bir renk düzeni elde eden oldukça sık olmayan bir şey yaptılar. Üreticilerin bir çok bugünlerde RGB ile gitmeyi seçiyor, sadece HIS kartı pembe ve mavi yapmayı seçti.

HIS, 4 Değişik Radeon RX 5700 XT Army Serisi Modeliyle Çeşitlilik Getiriyor – 1980 MHz'e Kadar Saat Hızları

Radeon RX 5700 XT Pembe ve Mavi Ordu dört değişik modelde geliyor. İkisi pembe, ikisi mavi, yapınak overclocklu versiyonu ve düzgüsel saat hızı modeli ile. Düzgüsel saat hız modeli 1.670 MHz ana saat, 1.815 MHz oyun saati, 1.925 MHz hızlanma saati ve 1.750 MHz bellek saatinde çalışıyor. Fabrikada overclock edilmiş versiyonda 1.730 MHz ana saat, 1.870 MHz oyun saati, 1.980 MHz hızlanma saati ve 1.750 MHz bellek saati bulunuyor.

Qualcomm’un Ultrasonik Parmak İzi Okuyucusunu Dahil Etmek İçin Söylenti iPhone 12 Özellikleri

HIS, hızaşırtılmış bir modelin niçin hızaşırtılmış bir saat hızına haiz olacağından güvenli değilim, üssünde bırakarak hafıza saatini değiştirmemeyi seçti. Bütün bu overclock'larla beraber, bu kartlar yalnızca 6 pin ve 8 pin PCIe konektörünü kullanabiliyor. Kart üç DisplayPort çıkışı ve bir HDMI çıkışı ile geliyor.

HIS Radeon RX 5700 XT Pembe Ordu Grafik Kartları (Fotoğraf Kredisi: Videocardz):

Kart ek olarak çift fan tasarımını destekliyor ve bir PC'de 2,5 yuva kaplıyor. HIS'in mevcut IceQ X² soğutucusunu kullanıyor. Kartın boyutları 20,7 x 14,7 x 5,1 santimetre'dir. Örtü mavi yahut pembe olan kamuflaj tasarımına haiz, şaşırtıcı bir halde yeşil sürüm yok, bu sebeple kamuflaj ve yeşilin beraber oldukça iyi gittiği düşünülüyor. Fanlar, satın aldığınız modele bağlı olarak pembe yahut mavi renkte hafifçe bir renk tonuna haiz. Ek olarak, arka bölümü tamamen kaplayan bir arka plaka da ihtiva eder. HIS Lion ile logosuna meydana getirilen ufak bir güncelleme, Kükreyen serilerinden geliyor. Fan etiketlerinde ve arka plaka üstünde amblem görülür.

HIS Radeon RX 5700 XT Mavi Ordu Grafik Kartları (Fotoğraf Kredisi: Videocardz):

Kartlar, PC toplumunda kamuflaj derlemesi icra eden yahut tamamen siyah olan RGB kartlardan değişik olmaya çalışanlar için alternatif bir tarza benziyor. HIS, bu kartların uygunluğunu yahut fiyatını açıklamadı, sadece öteki RX 5700 XT'ye benzer biçimde fiyatlandırılması gerekiyor.Gönder


Haberin Kaynak Linki

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.