Hill Climb Racing 2 v1.35.0 MOD APK – PARA HİLELİ Aktüel Hile

 Hill Climb Racing 2 v1.35.0 MOD APK – PARA HİLELİ Aktüel Hile
Okunuyor Hill Climb Racing 2 v1.35.0 MOD APK – PARA HİLELİ Aktüel Hile

Aktüel 2020-03-25 18:24:10 Hill Climb Racing 2 v1.35.0 MOD APK – PARA HİLELİ hilesi

Hill Climb Racing 2 v1.35.0 PARA HİLELİ APK, sıkıntılı yollarda otomobil sürme ve yarış oyunlarını seviyorsanız denemeniz icap ettiğini düşündüğüm yapımcılığını Fingersoft firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız enstruman ile bulunduğunuz sıkıntılı yol üzerinde rakiplerinizle yarışmak ve onlardan ilkin bitiş çizgisine varmaktır. Hill Climb Racing 2 içerisinde yaşanmış olan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan ötürü MOD APK şu demek oluyor ki müddetsiz para hileli, müddetsiz elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede arzu ettiğiniz araçları satın alabilir, kolaylıkla geliştirip yenilmez olabilirsiniz. Değişik modellerde araçlar, yüksek tepeler, süratli rakipler ve dahası sizleri bekliyor. Hill Climb Racing 2 v1.35.0 sürümünde yeni otomobil ve kupa eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Hill Climb Racing 2 Play Store’da 3.700.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Sahneler

BİLGİLENDİRME : para ve elmas harcadıkça artar.

Hill Climb Racing 2 v1.35.0 MOD APK İNDİR – 113MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Hill Climb Racing 2 v1.35.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş deneyelim.

Hill Climb Racing 2 1.35.0 para hile apk : oyun içerisinde arzu ettiğiniz şeklinde para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz her zaman artar.

Hill Climb Racing 2 1.35.0 elmas hile apk : oyun içerisinde arzu ettiğiniz şeklinde elmas harcayabilirsiniz, elmas miktarı azalmaz her zaman artar.

NOT : oyun içerisinde kolaylıkla masraf yapabilmek için en az oranda elmas yahut dibine haiz olmanız gerekiyor arkasından harcadıkça maddi birimleriniz artacaktır hiç azalmaz.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Ile alakalı

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üstünden dosya indirirken birtakım web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek veya en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz kafi olacaktır. (ek olarak yedek bağlantıları de kullanabilirsiniz)

dosya indirme problemi için


Bilgilendirme 2 : Bazı zamanlar “Meçhul bir hata sebebiyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” yanlışı alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip yine kontrol edin, 1-2 kez denedikten sonrasında indirme adım atar.

Bilgilendirme 3 : Birtakım cihazlarda “Dosya Açılamıyor” yanlışı alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler yahut download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsız etme Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.