Grim Soul Dark Fantasy Survival v2.7.0 MOD APK – MEGA HİLELİ Aktüel Hile

 Grim Soul Dark Fantasy Survival v2.7.0 MOD APK – MEGA HİLELİ Aktüel Hile
Okunuyor Grim Soul Dark Fantasy Survival v2.7.0 MOD APK – MEGA HİLELİ Aktüel Hile

Aktüel 2020-03-25 14:08:22 Grim Soul Dark Fantasy Survival v2.7.0 MOD APK – MEGA HİLELİ hilesi

Grim Soul Dark Fantasy Survival v2.7.0 EŞYA HİLELİ APK, serüven, ölüm kalım ve aleni dünya oyunlarını seviyorsanız denemeniz icap ettiğini düşündüğüm yapımcılığını KEFIR stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz kaos ortamında yaratıklara karşı savaşım etmek ve kendi hayat alanınızı kurmaktır. Grim Soul Dark Fantasy Survival içerisinde yaşanmış olan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan ötürü MOD APK şu demek oluyor ki parasız craft hileli, split hileli, bütün eşyaların kilidi aleni hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, arzu ettiğiniz eşyaları kolayca üretip düşmanlarınıza karşı devamlı üstün olabilirsiniz. Değişik ekipmanlar, tehlikeli düşmanlar, keşfedilecek yerler ve dahası sizleri bekliyor. Grim Soul Dark Fantasy Survival v2.7.0 sürümünde yeni eşyalar ve etkinlikler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Grim Soul Dark Fantasy Survival Play Store’da 370.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Sahneler

Bilgilendirme : daha öncede hileli olarak oynuyorsanız ve kaldığınız yerden idame etmek istiyorsanız, eski hileli oyunu silmeden yeni sürüm hileli apk dosyasını kurun.

UYARI : oyun içerisinde craft ettiğiniz eşyalar üzerinizde görünmezse, eski eşyanızı giyinin ve görünmeyen ürünü ekipmanı silin yoksa oyununuz bozulur. Baştan adım atmak zorunda kalırsınız.

Grim Soul Dark Fantasy Survival v2.7.0 MOD APK İNDİR – 117MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Grim Soul Dark Fantasy Survival v2.7.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş deneyelim.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 2.7.0 para hile apk : artık para hilesi olmuyor.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 2.7.0 craft hile apk : oyun içerisinde eşyaları arzu ettiğiniz benzer biçimde craft edebilirsiniz, araç-gereç gerekmez.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 2.7.0 eşya dayanıklılığı hile apk : oyun içerisinde kullandınız ekipmanlar devamlı sağlam kalır.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 2.7.0 split hile apk : oyun içerisinde split yaparak eşyalarınızı çoğaltabilirsiniz.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 2.7.0 harita hile apk : oyun içerisinde harita üstündeyken WALK yaparak arzu ettiğiniz bölgeye süratle ulaşabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Ile alakalı

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üstünden dosya indirirken birtakım web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek veya en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz kafi olacaktır. (ek olarak yedek bağlantıları de kullanabilirsiniz)

dosya indirme problemi için


Bilgilendirme 2 : Bazı zamanlar “Meçhul bir hata sebebiyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” yanlışı alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip yeniden kontrol edin, 1-2 kere denedikten sonrasında indirme adım atar.

Bilgilendirme 3 : Birtakım cihazlarda “Dosya Açılamıyor” yanlışı alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler yahut download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Taciz Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.