Granny Chapter Two v1.1 MOD APK – CAN HİLELİ Aktüel Hile

 Granny Chapter Two v1.1 MOD APK – CAN HİLELİ Aktüel Hile
Okunuyor Granny Chapter Two v1.1 MOD APK – CAN HİLELİ Aktüel Hile

Aktüel 2020-03-08 18:11:04 Granny Chapter Two v1.1 MOD APK – CAN HİLELİ hilesi

Granny Chapter Two v1.1 CAN HİLELİ APK, vehamet ve gizem üstüne kurulu oyunları seven hocalarım için aktüel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını DVloper stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız ev içerisinde bulmacaları çözerek kapıların kilidi açmak ve canavarlardan kurtulmaktır. Granny Chapter Two içerisinde yaşanmış olan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan ötürü MOD APK doğrusu süresiz can hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yaratıklardan kaçmadan bölümleri görevleri tamamlayabilirsiniz. Açmanız ihtiyaç duyulan kapılar, korkutucu ortamlar, gizli saklı odalar ve dahası sizleri bekliyor. Granny Chapter Two v1.1 sürümünde ev için yeni odalar, silahlar, eşyalar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Granny Chapter Two Play Store’da 270.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Sahneler

Granny Chapter Two v1.1 MOD APK İNDİR – 72MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Granny Chapter Two v1.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş deneyelim.

Granny Chapter Two 1.1 can hile apk : oyun içerisinde canavarlar hareket etmez.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkındaki

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üstünden dosya indirirken birtakım web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek veya en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz kafi olacaktır. (ek olarak yedek bağlantıları de kullanabilirsiniz)

dosya indirme problemi için


Bilgilendirme 2 : Bazı zamanlar “Meçhul bir hata sebebiyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” yanlışı alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip yeniden kontrol edin, 1-2 kere denedikten sonrasında indirme adım atar.

Bilgilendirme 3 : Birtakım cihazlarda “Dosya Açılamıyor” yanlışı alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler ya da download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Taciz Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.