Teknoloji

Google’ın Nest Mini’si yeni sızıntıdaki orijinal Home Mini’yle aynı görünüyor #teknoloji

Google’ın yarınki donanım etkinliğinde 2017’nin Google Home Mini’yi takip ettiğini duyurması bekleniyor. Akıllı ev ürünlerini Nest altında markalama kararına uygun olarak, yeni konuşmacıya Google Nest Mini adı verilecek ve cihazın fotoğrafları şimdi tarafından yayınlandı. Winfuture.

Nest Mini, bir masadayken Home Mini ile aynı görünüyor. Yeni bir ürün olduğuna dair tek işaret, en altta, artık duvardaki bir delik ve ilk modeldeki Micro USB bağlantı noktasından farklı bir güç konektörü görebiliyorsunuz.


Resim: WinFuture


Ve Google, hoparlörün alt tarafını üstteki kumaşa yaklaştırarak renk eşleştirdi. Bu renklere gelince, tanıtım görselleri Google’ın siyah, açık gri, mercan getireceğini ve yeni bir açık mavi seçenek ekleyeceğini onaylıyor.


Bu sızıntıya dayanarak, Google Nest Mini’nin iki yıl önce ilk kez piyasaya sürülen şirketin giriş seviyesi Google Asistan konuşmacısının çok mütevazı bir yeniliği olacağı görünüyor. Winfuture Ancak Bluetooth'un 5.0'a yükseltildiğini söylüyor. Ve Google’ın burada yapmış olabileceği diğer iyileştirmeler (gelişmiş ses kalitesi gibi) resimlerde görülmeyecek.

Asistan’ın müşterileri “Tamam Google” uyarıları olmadan tek başına kaydettiğini öğrendikten sonra, Google’ın orijinal Google Home Mini’nin üstündeki kapasitif dokunma alanını kalıcı olarak devre dışı bırakmak zorunda olduğunu hatırlayabilirsiniz. Mini'yi, ses seviyesini ayarlamak veya alarmları ertelemek için yalnızca yanlarda bulunan kumandalarla bıraktı. Sanırım asıl sorum, yeni konuşmacının nihayetinde kolay etkileşimler için bu en iyi seçeneği geri getirip getirmeyeceği.


Haberin Kaynak Linki

Etiketler

Ramazan Şerif

Selamun Aleyküm Adım Ramazan Şerif Akbuz. Bilişime olan merakım ortaokul yıllarımda başladı.7.Sınıfta Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı aracılığı ile girdiğim Legorobot yarışmasında Türkiye de ilk 20 ye girdik.Bilişime olan heyecanım lise yıllarımda da devam etti.Liseyi Veritabanı Programcılığı bölümünde okudum.Matematiğim zayıftı bende 2 yıllık Omü bilgisayar programcılığına geçiş yaptım.Okulu başarıyla bitirdim.2 Yıldır bir yandan Freelance olarak çalışıyor , bir yandanda iş arıyorum.Bakdım olacağı yok birazda kendimi geliştirme kararı aldım.DGS ile Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliğine geldim.Maceranın devamında bir baltaya sap olabilmek dileğiyle "Zaman zam anıdır Gülüşüme sende gül üşüme"

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: