Teknoloji

Google, ücretsiz Google Play ödül programını ABD’ye getiriyor. #teknoloji

Google bugün Google Play'de ücretsiz ödül programının ABD'de önümüzdeki hafta boyunca yayına girdiğini duyurdu (üzerinden Android Merkez). Google, Google Play Points olarak adlandırılan programın, Google Play'den satın aldığınız herhangi bir şey için ve aynı zamanda "özellikli ücretsiz uygulamalar ve oyunlar" ı indirmek için Play Points kazanmanıza izin vereceğini söylüyor. Google Play Points ilk olarak Eylül 2018 ve Güney Kore'de Japonya'da başlatıldı. göre Nisan 2019’da TechCrunchGoogle ise programa “milyonlarca insanın” katıldığını söylüyor.

Kaydolduysanız, Google’a göre, bazı oyunlarda “Özel Öğeler ve İndirimler” için Oyun Noktalarını veya hatta Google Play kredisini kullanabilirsiniz. Kâr amacı gütmeyen kuruluşların “döner bir listesini” destekleme yönünüzü de belirtebilirsiniz – ilk liste ABD Sınırları Olmayan Doktorlar, Çocukları Kurtarın ve Dünya Gıda Programı ABD'dir.


Resim: Google

Ödül programında dört seviye vardır – Bronz, Gümüş, Altın ve Platin – ve her yeni seviye, harcadığınız her dolar için daha fazla puan ya da haftalık ödüller kazanma fırsatı gibi daha iyi perks sunar. Ayrıca, Google ara sıra Play Points promosyonları yayınlayacak gibi görünüyor; başlamak için, programın bir parçası olduğunuz ilk hafta için satın aldığınız her şey için üçlü puan sunuyor.

Google, Apple’ın App Store’uyla rekabet etmeye devam ettikçe, Google Play Points’in verdiği teşvikler kullanıcıları Google Play Store’dan daha fazla satın almaya teşvik edebilir. Google ayrıca geçtiğimiz günlerde ayda 4.99 dolara 350 oyun ve uygulama da içeren Google Play Pass'ı tanıttı – Apple Arcade'a benzer, ancak oyunlara ek olarak standart uygulamalar da.


Haberin Kaynak Linki

Etiketler

Ramazan Şerif

Selamun Aleyküm Adım Ramazan Şerif Akbuz. Bilişime olan merakım ortaokul yıllarımda başladı.7.Sınıfta Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı aracılığı ile girdiğim Legorobot yarışmasında Türkiye de ilk 20 ye girdik.Bilişime olan heyecanım lise yıllarımda da devam etti.Liseyi Veritabanı Programcılığı bölümünde okudum.Matematiğim zayıftı bende 2 yıllık Omü bilgisayar programcılığına geçiş yaptım.Okulu başarıyla bitirdim.2 Yıldır bir yandan Freelance olarak çalışıyor , bir yandanda iş arıyorum.Bakdım olacağı yok birazda kendimi geliştirme kararı aldım.DGS ile Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliğine geldim.Maceranın devamında bir baltaya sap olabilmek dileğiyle "Zaman zam anıdır Gülüşüme sende gül üşüme"

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: