Game Dev Tycoon v1.5.9 MOD APK – PARA HİLELİ Güncel Hile

 Game Dev Tycoon v1.5.9 MOD APK – PARA HİLELİ Güncel Hile
Okunuyor Game Dev Tycoon v1.5.9 MOD APK – PARA HİLELİ Güncel Hile

Güncel 2020-10-11 20:10:22 Game Dev Tycoon v1.5.9 MOD APK – PARA HİLELİ hilesi

Game Dev Tycoon v1.5.9 PARA HİLELİ APK, simülasyon, işletme ve oyun dünyası üzerine kurulu oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Greenheart Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz garajda oyun yapmak, sunmak ve dünyaca ünlü bir oyun yapım firması olmaya çalışmaktır. Game Dev Tycoon içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, stüdyonuzu geliştirebilir en başarılı oyunları yapabilirsiniz. Ekip arkadaşlarınız, konsollar – bilgisayarlar, farklı oyun türleri ve dahası sizleri bekliyor. Game Dev Tycoon v1.5.9 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Game Dev Tycoon Play Store’da 22.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : hileyi sorunsuz kullanabilmek için kurulum kısmını okumanız yeterlidir.

[HİLELİ] Game Dev Tycoon v1.5.9 MOD APK İNDİR – 52MB

[HİLELİ] YEDEK LİNK

[HİLESİZ] Game Dev Tycoon v1.5.9 FULL APK İNDİR – 52MB

[HİLESİZ] YEDEK LİNK

Kurulumu

Game Dev Tycoon v1.5.9 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Game Dev Tycoon 1.5.9 para hile apk : oyun içinde aylık, araştırma, ek giderlerinizin fiyatı “0” sıfırdır bu sayede en iyi oyunlar için geliştirme yapabilir, rahatça para kazanıp şirketinizi büyütebilirsiniz.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsızlık Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.