Farming Simulator 20 v0.0.0.62 MOD APK – PARA HİLELİ Güncel Hile

 Farming Simulator 20 v0.0.0.62 MOD APK – PARA HİLELİ Güncel Hile
Okunuyor Farming Simulator 20 v0.0.0.62 MOD APK – PARA HİLELİ Güncel Hile

Güncel 2020-07-30 20:31:26 Farming Simulator 20 v0.0.0.62 MOD APK – PARA HİLELİ hilesi

Farming Simulator 20 v0.0.0.62 PARA HİLELİ APK, çiftlik yönetim, işletme ve simülasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını GIANTS Software firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz kasaba içinde çiftliğiniz kurmak, işletmek ve para kazanmaktır. Farming Simulator 20 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz aracı satın alabilir, çiftliğiniz de tüm işleri kolayca yapabilirsiniz. Geniş oyun alanı, ekilmesi – hasat edilmesi gereken tarlalar, tamamı gerçek markalarda – modellerde araçlar ve dahası sizleri bekliyor. Farming Simulator 20 v0.0.0.62 sürümünde John Deere 9620 RX tractor başta olmak üzere yeni araçlar eklenmiştir. John Deere, Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr gibi markalar parmaklarınızın ucunda olacaktır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Farming Simulator 20 Play Store’da 40.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

UYARI : oyunu kurup-oynayabilmek için Android 7.0 üstü ve arm64-v8a (64-bit) destekli işlemciye, 3-4GB boş hafıza alanına sahip bir cihaza ihtiyacınız vardır, aksi halde kurulmaz veya çalışmaz. Telefonunuzun – tabletinizin işlemcisi uygun değilse Android 7-8-9 olması bir şey ifade etmiyor APK kurulmaz. Her şey uygun ancak genede kurulmuyorsa cihazınızı değiştirin veya yapımcı firmaya yazın, çözüm sunabileceğim bir problem değildir.

Vivo iQOO Monster, OnePlus 7 Pro, OnePlus 3T, Samsung S10 Plus ile sorunsuz oynayabiliyorum.

Hile hakkında : oyun içindeki araçların satın alım fiyatları “0” sıfırdır.

[HİLELİ] Farming Simulator 20 v0.0.0.62 MOD APK İNDİR – 538MB

[HİLELİ] YEDEK LİNK

[HİLESİZ] Farming Simulator 20 v0.0.0.62 FULL APK İNDİR – 565MB

[HİLESİZ] YEDEK LİNK

Kurulumu

Farming Simulator 20 v0.0.0.62 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Farming Simulator 20 0.0.0.62 para hile apk : oyun içindeki araçların satın alım fiyatı “0” sıfırdır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsızlık Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.